Да си помогнем ако сме безработни

  • 2 230
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Хайде момичета да си създадем собствена трудова борса. Много от нас имат нужда от доходи и работа, а други могат да предложат такава. Нека да бъде за почасова заетост, постоянна или временна. Всеки би могъл да търси и предлага. ДА СЕ СПРАВИМ САМИ!

# 1
  • Мнения: 940
Чудесна идея, стига модераторите да не го махнат.
Аз мога да предложа възможности за работа на медицински сестри в Малта. (всички разноски по заминаването, включително и самолетен билет са за сметка на работодателя). Kандидатите трбва да говорят английски език--работно ниво.
Също така работа за хора с два езика--английски и още един западен (немски, френски, испански, унгарски, чешки и др.). Работата е в София.

За подробности--пишете на лични.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 15:44 от dalka

# 2
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
много интересно! С каквото мога ще се включа Peace

# 3
  • Мнения: 9
Интересна тема!Ще я следя... Wink

# 4
  • Мнения: 18
Аз мога да науча някоя мама да плете макраме  ... smile3521

# 5
  • Мнения: 54
Чудесна идея! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 746
Аз пък си търся работа от 8:00 до 17:00,без събота,неделя и празници Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 762
От дълго време си мисля за такава тема, но все се притеснявах, че някой ще я кръцне.  Peace Идеята е супер. Може на много момичета да се помогне. Аз също ще следя с интерес  Peace

# 8
  • Мнения: 307
Чудесна идея. Ще следя темата.

# 9
  • Мнения: 4 195
при нас търсят хора, със медицинско образование, с възможност за пътуване, на ЛС ако има интерес Peace
работата е хубава, интересна и творческа, ако мога така да се изразя. Самата аз съжалявам, че нямам мед. образование за да я поема Peace
да, става въпрос за София Peace

# 10
  • Мнения: 53
Аз също си търся работа.В Бургас.

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз пък си търся работа от 8:00 до 17:00,без събота,неделя и празници Rolling Eyes

 И аз така, ама от 9 до 18(най-късно) и то да ми е близо (центъра). За сега такава няма  Mr. Green
 Честно казано нямам много шансове, където и да попитам в момента в който ми разберат изискванията и като кажа, че съм с дете съм до там. Освен това съм с едно голо средно и една квалификация за продавач  Crazy
 Ако някой има нещо подходящо да свирка.
 Мога да работя и като детегледачка (поне ще го правя с кеф).
 
 

# 12
  • Мнения: 4 195
Не съм , в детски клуб работи моя позната, сега напуска, 2/2 заплатат е 600 лв, и има опция детето да е при теб след 18.00 примерно Rolling Eyes

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 А къде е този клуб? Важно ми е да ми е близо (ако не да има удобен транспорт) за да мога да стигам навреме и да не се налага да водя детето на градина преди учителките да са дошли. На Орлов мост съм и сутрин трафика е ужасен, за градския транспорт да не говорим.

# 14
  • Мнения: 4 195
ще питам и ще ти пиша на лс Peace

Общи условия

Активация на акаунт