Imam vapros

  • 856
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Zdraveite na vsi4ki imam edin vapros-minalata sedmica ni prieha v bolniocata sas sinat i dahteriami-koita sa na 8 meseca.Diagnozata im behe pnevmonia.Napraviha im vsi4ki izsledvania vsi4ko behe ok s izklu4enie na edno-v urinata na dahteria mi otkriha nali4ie na aceton.Kogato se konsultirah s lekaria toi mi kaza 4e tova e normalno pri bolno dete koeto ne se hrani mnogo(malkata behe zagubila apetit i po4ti ne iadehe).Pri kontrolnite izsledvania mi kazaha 4e deteto e dobre,no ne mi obesniha ima li ohte aceton v orinata,opasno li e i triabva li da se lekuva.Ako niakoi se e sblaskval s takav problem neka spodeli.



Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 13:53 от Tatti

# 1
  • Мнения: 60
Според мен е най-добре да се консултираш с лекар.
Задай си всички въпроси на специалист.
Дано всичко да е ОК! smile3525

# 2
  • Мнения: 110
Здравей,да възможно е да има ацетон в урината щом детето не се е хранило добре.Това се нарича гладен ацетон.Не се притеснявай веднага щом детето започне да се храни както обикновено ацетона ще изчезне.Саветвам те да се храни предимно с ваглихидратна храна,може да започнете с картофено пюре понеже виждам че сте мънички.Още може да даваш ориз,много плодове и зеленчуци.В аптеките продават лентички за ацетон куписи и измервай всеки ден.Разбира се трябва да се консолтираш с лекар и да разбереш дали наистина и другите иследвания са наред.Пиша ти всичко това от опит,моите момчета са на 2год.9мес.,но когато бяха на 1год.4мес. ми се наложи да разбера това и още много други неща защото на едното ми момче откриха диабет.Вашето не е това със сигорност и за това не се притеснявай,но трябва да разбереш всичко и за останалите иследвания.Желая ви успех.Дано всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт