МЦ Фемина - някой следил ли си е бременността там?

  • 2 810
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Това е въпросът ми Grinning
Доволни ли сте?
Каква е таксата?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 814
Не си следя там бременността, но ходя редовно на прегледи и при Врагалева и при доц. Димитрова.
Супер доволна съм и от отношението и от вниманието, което ми отделят.
Мислех там да следя бременността си, но живея на другия край на Сф и ми е доста далече.

# 2
  • Burgas
  • Мнения: 214
Аз ходя там само за ФМ при д-р Димитров. Доволна съм. Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
и на мен ми е далече,но за ФМ нямат грешка-Врагалева и Димитрова съм посещавала...само едната мацка на регистратура много бърка датите за часовете и става лудница,но не връщат. Grinning
Аз отидох на 04(за когато записах час),а жената ми казва `Да си дошла вчера.В моя тефтер си там.` Crossing ArmsСледващия път ще звънна предварително да си проверя часа  Wink

# 4
  • Мнения: 2 270
благодаря за отговорите Hug
предишната ми бременност и аз бях там на ФМ и останах доволна

# 5
  • Мнения: 1 227
Всичките ехографски прегледи ги правя при д-р Врагалева и нямам забележки.

# 6
  • Мнения: 7 107
Притенце, когато в началото питах Димитрова дали има начин да провеждам ЖК при тях, тя ми препоръча да се следя и на друго място, т.е. че тя ще ме преглежда достатъчно редовно, но е с доста голяма заетост и не е най-ефективното в случая. Може би все пак има начин, но трябва да си ги питаш. Hug
При теб не се съмнявам, че ще подходи също толкова грижовно. Само късмет, късмет и пак късмет.  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

# 7
# 8
  • Мнения: 4 000
Моя приятелка си следи там бременността и беше много доволна. Тя е осигурена към "Доврие", те пък имат договор с МЦ Фемина и въпросното момиче един лев не е дало, а в замяна получи здравна услуга от най-високо ниво.

# 9
  • Мнения: 721
Аз си следях бременността при др Вили Димитрова, изпипва си нещата, когато се ангажира с пациент го следи изкъсо, ако се съмнява в нещо - те праща на специалист, останала съм с най-добри впечатления от нея  Peace

След раждането вече съм пациент на др Румен Димитров  Laughing

Далече ми е МЦ Фемина, но не бих го сменила поне засега с някой квартален МЦ

# 10
  • Мнения: 590
През цялата бременност ходих при Вили Димитрова. Много съм доволна за разлика от Врагалева.

# 11
  • Мнения: 1 734
Ходих на ФМ при Димитров и Цолова, останах много доволна!

# 12
  • Мнения: 152
Момичета, някоя има ли телефони на "Фемина", че сайта им не работи?

# 13
  • Мнения: 7 107
 983 30 20. ул. "Дунав" №47.

На мен не ми се случвало да бъда претупана от Димитрова заради опашката от пациенти в чакалнята. Редовни или извънредни. От четирите прегледа, които ми направи по време на бременността, всички бяха обстойни. Въобще не е ставало въпрос да търся ефекти и клипчета, тя не ме е и питала. Перфектна комуникация без да са нужни обяснения. Продължителността всеки път е била за повече от 20 минути. Препоръча ми фетална ехокардиография и имената на трима лекари, а не само колегата й от Фемина д-р Спасов.
Всеки знае личните си потребности. За мен Димитрова винаги е била с невероятно отношение без да съм й редовен пациент. Знаеше, че няма да раждам в МД, както и че ако ми потрябва болнична помощ през бременността пак няма да бъде в МД въпреки, че практиката й е там.   

# 14
  • Мнения: 27
Аз ходих при Врагалева 2 пъти за феталната морфология и отношението и беше чудесно. Не съм платила нищо, защото съм здравно осигурена от работодателя към Доверие. Въпреки, че не съм била на ЖК при нея, вторият път, когато отидох вече в края на седмия месец, бебка се беше обърнала и корема ми беше малко ниско! Имах и контракции! Тя веднага ми направи преглед, за да е сигурна дали нямам започнало разкритие! Изключително отговорно отношение!

Не обръщайте внимание на русата вещица на рецепцията!

Общи условия

Активация на акаунт