КГБ = Клуб на Готините Баби - 61

  • 20 612
  • 444
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856




       
  1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.  - 48.  - 49.  -50.  -51.  -52.  -53.  -54.  -55.  -56. -57.  -58.  -59.
-60.



Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 17:23 от просто ЖаБкА

# 1
  • София
  • Мнения: 1 529

 Браво Жабче!
И кое си трЕбе ,оно си сака....
 

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И кое си трЕбе ,оно си сака....
 

E , може да си требе , ма като на никой му се несака.  Mr. Green
Башка луда съм.  hahaha

# 3
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоооп трета! Grinning
Сколасах и аз! Flutter

Жабче, брагодарско!




Шпунц, направо ме разби с това стихотворение Peace

И квооо, май за секс идеше реч... Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 17:10 от *Жаклин*

# 4
  • Мнения: 5 001
Жабче,мерси за новата темичка  Hug Hug

И квооо, май за секс идеше реч... Mr. Green[/color]

Опалаааа.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 558
Ха да се обадя и аз...направо в новата тема!
Много е готина, благодаря ти   bouquet   bouquet  bouquet
Аз нали съм на софийска земя сега, ама нета нещо е кофти...
Не съм ви чела, ако мога ще се върна назад,
че имам много да наваксвам.
Целувки на всички  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 4
Хайде и аз в новата темичка.

Жабче бравооооо.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 529


И квооо, май за секс идеше реч... Mr. Green[/color]

Опалаааа.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Точно така и лошо нЕма... Embarassed Ще се самоцитирам:

И кое си трЕбе ,оно си сака....
 
Wink
Обаче си ми е кеф и да ми викат баба. Joy Joy Joy


 Лека вечер!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 17:44 от Шпунц

# 8
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.Хоп и аз на първа страница.
Жабче благодаря ти за хубавата темичка.

# 9
  • Мнения: 7 362
                   Ееееее,как се появявате само като има нова  Laughing С часове няма никой , а пусна Жабка темата и гьола почва да ври  Mr. Green от цамбуркане. Joy Joy Joy Което значи,че четете и не пишете.Ей,шпионки!Ще ви дърпаме ушичките и май ще въвеждаме ред - всеки да се отчете пред строя! Laughing
                   Жабче,браво пак си суууупер.Почвам да чета всичко внимателно!Неда ме атакува да играем на една игра! Laughing

# 10
  • Мнения: 549
                   Ееееее,как се появявате само като има нова  Laughing С часове няма никой , а пусна Жабка темата и гьола почва да ври  Mr. Green от цамбуркане. Joy Joy Joy Което значи,че четете и не пишете.Ей,шпионки!Ще ви дърпаме ушичките и май ще въвеждаме ред - всеки да се отчете пред строя! Laughing
                   Жабче,браво пак си суууупер.Почвам да чета всичко внимателно!Неда ме атакува да играем на една игра! Laughing



 Joy Joy JoyДидка,аз съм за въвеждането на такъв ред. Joy
Да се отчета първа аз.Днеска водих дребния по болници.Кашля много лошо-та чак преминахме и на антибиотик/ снощи цяла вечер неможа да спи/.
Довечера пък сме на гости-на рожден ден на другите ми комшии.Та това за сега е при мен.

# 11
  • Мнения: 263
Хоп и аз да цамбурна в блатото!
Жабче,много си бърза, благодаря за хубавата тема!

Върнахме се преди малко с Веско от личната му лекарка, взех му направление да го заведем тия дни на детски кардиолог в Добрич или Варна. Кръвното му е доста променливо. Отивам да правя бисквитена тортичка с готови блатове и нишесте. Отчетох се и аз!
Лека вечер на всички! Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 77
Честита ни нова темичка!
Жабче, благодаря ти миличка, поздравления за труда, отделеното време и прекрасния вид на темата!
Дванайста май ще бъда! Цял ден две, три я се мярнат във форума, обаче като се пусне нова тема, чудя се от къде се появявате! Ха, дано да сме така активни и през другото време!
Приятна вечер, милички!

# 13
  • Мнения: 7 362
                       И аз така викам  Laughing че когато темата е към края с часове никой не се появява ,а на новата като мухи на мед!Хайде дано пишем повече и да я свършим както преди за ден-два.Ще озорим Жабчето,ама ...тя е свикнала.

# 14
  • Мнения: 1 558
Жабче, Яжка, изглеждате страхотно на снимките, поздравления за минусите   bouquet
Съвсем ще ни изненадате на бъдещата среща  Rolling Eyes
Мастерче, и ти не отстъпваш, продължавай в същия дух!
Надявам се вече да си оздравяла  Hug Hug Hug
Айша, Танче, Шпунц, честити ви нови дрешки, със здраве да си ги носите.
Мая, честит рожден ден на Иво! Здраве, щастие, любов да са винаги с него!  smile3525
Диди, дано по-скоро се оправи кръвното на Веско, дано открият причината и се вземат мерки.
Танче, Борито по-добре ли е, бързо да преорва вирусите.
Шпунц, то верно че старите хора вече като деца...а ние какви ли ще бъдем  newsm78
И на всички останали много  Hug Hug Hug

Вчера въобще не успях да стигна до компютъра, ако ви кажа че и въобще не съм сядала - може и да не и повярвате. То чистене, готвене, гладене, да угодиш на всички/ама аз сама съм си виновна, като искам сама да направя всичко  Mr. Green/. Вечерта изпратихме студента, после почнах да подготвям за нашето пътуване, та така

Общи условия

Активация на акаунт