колко време след раждане..

  • 1 170
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте родих преди 5 месеца от скоро имам болки в ставите болят ме краката ръцете изтръпват понякога погледа ми се замъглява питам се дали имам нужда от витамини дали е липса на витамини или проблема е друг споделете ако сте се чувствали така.Поздрави на всички

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
И аз се чувствам така понякога и почнах да пия витамини.Ходих на лекар, но не разбрахме от какво се получава това.При мен проблема е и че качих доста килца и получих плоскостъпие, което май няма да се оправи.Според мен най-добре иди на лекар.

# 2
  • Мнения: 85
На мен не ми се е случвало това.По добре се посъветвай с лекар

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте родих преди 5 месеца от скоро имам болки в ставите болят ме краката ръцете изтръпват понякога погледа ми се замъглява питам се дали имам нужда от витамини дали е липса на витамини или проблема е друг споделете ако сте се чувствали така.Поздрави на всички
Само лекар може да отговори точно.Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 367
Да, случвало ми се , пиех бирена мая. Сега се старая да ям повече пресни плодове и зеленчуци.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такива проблеми-консултирай се с лекар

# 6
  • Мнения: 1 354
Здравейте родих преди 5 месеца от скоро имам болки в ставите болят ме краката ръцете изтръпват понякога погледа ми се замъглява питам се дали имам нужда от витамини дали е липса на витамини или проблема е друг споделете ако сте се чувствали така.Поздрави на всички
Само лекар може да отговори точно.Успех! Peace


 Peace съгласна съм Peace

# 7
  • Мнения: 2 334
Не съм имала такива проблеми единствено ми падаше много косата и ми се цепеха ноктите но е нормално.Консултирай се с лекар най добре  Peace

# 8
  • Мнения: 4 668
И на мен ми се замъгляваше погледа и много ми се виеше свят , но при мен беше от ниска кръвно - 90 / 60 , даже и 80 / 60 .

# 9
  • Мнения: 9 776
Болят ме китките, но едва ли е от бременноста. Мисля, че е от преумора на самите ръце. Все пак нося бебето, а то е 8 кг и ми натежава, а и от кърменето, защото така и не си намерих удобна поза. Натоварвам си доста ръцете.

# 10
  • Мнения: 6 713
Посъветвай се с доктор. Аз имах 2 случая на световъртеж след раждането, отдебно ми отслабна имунната система - настивам много лесно! Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 212
Най - вероятно е от преумора, но по добре се посъветвай с лекар!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз бих те посъветвала да се консултираш с лекар.

# 13
  • Мнения: 9 814
При такива симптоми като твоите ми откриха анемия.
Най-добре иди на лекар. Peace

# 14
  • Мнения: 681
Консултирай се с лекар,той ще ти каже най-добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт