Болки в гърдите и Линдинет 30

  • 2 361
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте момичета!В момента пия Линдинет 30 за регулиране на цикала.От една седмица имам силна болка  в лявата гърда,това малко ме притеснява Sad.Може ли да се дължи на хапчетата(имат такъв станичен ефект)?Трябва ли да ги спра, какво да правя?Дайте съвет!!!Имал лие някой подобен проблем.Благодаря ви предварително!!! Hug

# 1
  • Мнения: 117
Здравей, мила, аз поради хормонални нарушения пиех доста дълги години лекарства, все хормонални както се сещаш. Преди 2 години започна много да ме боли едната гърда, много се бях притеснила, веднага ходих на лекар, и тогава след обстоен преглед докторката ми каза, че трябва да спря хормоналните лекарства на всяка цена, защото ако продължавам да ги пия ще стигна до рак на гърдата. Оттогва взех решение и ги спрях. Не искам да те плаша като ти разказвам моята история, но е добре да се консултираш с лекар. Може евентуално да ги смениш с други. Успех!

# 2
  • някъде тук
  • Мнения: 621
здравей  синеочка, аз в момента пия Марвелон заради задържан фоликул  и имам същия проблем няколко дни от започването имам болки в гърдите  особено в лявата е доста силна и може би утре ще звънна на док за да видя какво ще правим ,аз също се притеснявам много и друг път съм пила противозачатъчни  но такова чудо не е било досега, ти няма ли да се консултираш с доктора си, пиши какво е станало Hug

# 3
  • Мнения: 104
Здравейте момичета благодаря за отговорите,имам час чак на  17 февруари,но до тогава не знам какво да правя.На листовката пише веднага преустановете приема на таблетките при следните симптоми и един от тях е болки в гърдите.Не знам какво да правя Sad .Някой ако  има подобен проблем пишете!!!

# 4
  • Мнения: 117
Мила, според мен не бива да ги спираш без да се консултираш с лекаря си, просто му звънни и ще решите какво да правите. Не се притеснявай толкова много, като ги спреш болките ще изчезнат, просто ще трябва да бъдеш внимателна с приема на хормонални таблетки. Знаеш ли, че аз когато получих моя проблем гинеколога ми казваше, че няма логика, че съм пиела и есторген и прогестерон и някакви такива неща, че проблем може да се появи само при прием на естроген без прогестерон, който да уравновесява нещата. Не знам дали го предавам точно, но проблем се появи, спрях ги и всичко отшумя, гърдите спряха да ме болят. Дано съм ти полезна с информацията.

Общи условия

Активация на акаунт