С шкембе си е най-добре 6

  • 34 796
  • 680
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 098
Хайде дебелачета да си споделите хубавините в таз тема нова.
Успешно бременеене, на които им предстои скоро да се "отърват от товара" , безаварийно да е.
Гушкаци по големите тумбаци.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 621
Здравейте на всички, благодаря ви много за хубавите пожелания за мен и моето малко слънчице.
В момента ми е малко криво защото аз днес се прибрах в Бургас, а детенцето ми остана във Варна, трябва да постои още малко в кувьоз. Добре , че ще мога всеки ден да разговарям с микропедиатърката , за да ми казва как е. Спокойна съм защото знам че там полагат много добри грижи за него, аз сега започвам да събирам кърма, за да му занеса в събота да си хапва от моето мляко.
Знаете, че ви обичам всичките  Hug Hug Hug
Притинце, честито миличка, толкова много се радвам за тебе, пожелавам ти много спокоствие през цялата бременност, знам че ще имаш голяма нужда от нея

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 15:31 от Nefertity

# 2
  • Мнения: 2 270
Нефертити - добре дошла Hug Heart Eyes
Толкова се радвам за теб - ти успя!   bouquet
Желая много здраве и щастие на малкия човек! Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 1 163
Добре дошла Nefertity- Hug Hug Hug
 Praynigсе всичко да е наред с бебо и скоро да се гушкате у дома
˙·٠ pretty٠·˙как си мила?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Нефертити, добре дошла! Hug
Скоро да си приберето и Шошко! Praynig

# 5
  • Мнения: 2 270
isepise - добре съм, най-важното е, че зацапването ми спря и сега си чакам прегледа в четвъртък.
Дано всичко е наред! Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 825
Добре дошла Нефертити  Hug
Скоро да си гушкате и малкия Митко  Hug

# 7
  • Мнения: 7 107
Нефертитка, скоро да си се гушкате с малкия Шош у дома!  Heart Eyes Още веднъж поздравления за сбъднатото щастие!   bouquet

Аз от днес заформих лекарската четворка за белот.  Embarassed

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нефертити добре дошла  Hug. Дано скоро се гушкате с бебчо. При кой лекар ражда във Варна?
Глори четох в предната тема за прегледа ти при д-р Константинова. Явно въобще не са направили нещата както трябва. Тя е генетик и взема само кръвта, която би трябвало да изпратят за изследване до София при проф. Кременски. Изследването в 11-13 г.с. го водят ранен БХС и ако резултатите са наред не се налага изследване в по-късния етап на бременността. Аз платих във Варна 44 лв. за ранен БХС при нея като това включваше и куриерските разходи до София. Но предварително имах преглед на ехограф при наблюдаващия ме лекар. Може би за цена от 60 лв. е трябвало да има и гинеколог, който да ти направи обстоен преглед на ехограф и след това тя да ти вземе кръв.

# 9
  • Мнения: 3 621
Нефертити добре дошла  Hug. Дано скоро се гушкате с бебчо. При кой лекар ражда във Варна?
Раждах при д-р М.Яков, обаче истината е че там всички лекари с които се сблъсках за всичките 12 дена там са адски внимателни и много добре си вършат работата, независимо дали си техен пациент или не, и когато трябва да се промени нещо в лечението според тях се консултират с твоя лекар. Дано имаме повече лекари като тях. Между другото освен от двамата доктори Якови останах с много добри впечатления и от д-р А.Атанасова, д-р Георгиев и д-р Бейлерян, а анестезиоложката е върха изобщо не съжалявам че се реших на спиналната упойка, е беше ми малко странно да не усещам нищо от гърдите надолу. Условията там са най-малкото което ми направи впечатление, но все пак да  родиш детенцето си в такива условия, обгрижван толкова много си е съвсем друго нещо, въпреки страховете които ме тресяха последните дни, ако не се полагаха толкова грижи за мен сигурно щях да полудея

# 10
  • Мнения: 226
Nefertity, добре дошла  у дома ,  Hug те силно и от сърце пожелавам по-скоро да се гушкате у дома всички и се надявам да видим и малко снимчици Laughing 

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 21:25 от Inche_L

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нефертити радвам се, че всичко е минало добре и си доволна. Аз също имам добри впечатления от д-р Боян Георгиев, той ми прави кюртажа последния път. Но не и от д-р Атанасова, тя беше лекарката, която ми заяви, че ако матката ми е недоразвита да се откажа да забременявам повече. Явно отношението на лекарите към "абортиращите" винаги ще бъде по-различно.

# 12
  • Мнения: 3 637
Nefertity   bouquet !
fever  Hug !

# 13
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
Nefertity добре си дошла у дома. Hug

# 14
  • Мнения: 825
Взех си изследванията. Хемоглобина ми е станал от 108 на 113. За 10 дни съм го вдигнала с 5 единици, май е добре, а?
Утре съм на доктор, ще видим какво ще каже, как ще продължаваме.
А левкоцитите ми са пак 13.7. Все там си седят.
Исках да ви кажа, че червеното цвекло май наистина помага, защото аз много наблегнах на него, така че който може да го яде, да действа. Аз си го правя на прясно изцеден сок с ябълка и морков.
Утре съм и на зъболекар, пълна програма, а как ме е страх, стискайте ми палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт