Отговори
  • Мнения: 6 243
Това са снимките от срещата, които успях да направя...
http://community.webshots.com/album/411336311TFbBIe
И с две думи за самата среща: Събрахме се доста голяма група - от форума Jade, Tanya_p и Zlati, както и майката на "Стройната фиданка" - Мери Попинс, брат й - напоследък известен като "Строен Фидан" и естествено - снахата и зетя. Дойдоха и наши познати - вече мами с разнообразен опит (алтернативен, за съжаление). От курса за бременни се отзоваха три любознателни бремелинки, които бяха много активни. Особено приятно беше участието и на мама Мими - приятелка на Мери Попинс, която беше довела внучката си с правнука - кърмаче на 3 м.

Най напред Jade каза пет приказки за личния си опит, после аз също и после вече всеки приказваше презглава... Мама Мими разказа как тя е кърмила (изключително) и захранила на 1 година дъщеря си Grinning. Раздадохме брошурите и листовките и всички си ги прибраха грижливо.

Рекапитулация: 1. Ако на 1 от трите бъдещи мами нещо й е останало в главата - берекет версин!!!
2. Видяхме се наживо с Фидан-а и отново с майка му, както и със Zlati, която се беше позагубила от виртуалното пространство.
3. Сдобихме се с готини тениски по случая.

Ще има и други снимки!!! (аз съм засуканото Барби - Лактивист, лесно ще ме познаете)



Последна редакция: вт, 02 авг 2005, 14:32 от sladka hapka

# 1
  • Мнения: 35 891
страхотен репортаж Sunglasses, само снимките не са достъпни!

# 2
  • Мнения: 5 255
Провери адреса, че не се отварят снимки  Thinking

# 3
  • Мнения: 6 243
Я вижте сега вървят ли?

# 4
  • Мнения: 4 244
Вървят и още как!
И аз се гордея с вас - лактивистките ми те! Flutter   Hug    bouquet

# 5
# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1609&AlbumId=18193
Malko snimki kato si   oprawq Windows- a 6te razkaja i az za sre6tata

# 7
# 8
  • Мнения: 230
Eто това е началото от моя апарат(т.е. от апарата на едната мама с нас Мария-червената блузка с гръб на снимката), а това тук е средната част от сбирката и ето тук е останалата част от самата сбирка. Както вече се разбра мен ме няма - щото снимам, но другите камерки са ме уловили в кадро. Реших да направя и една снимка  по дължина на масата, а ето това е перпендикулярно на предната снимка мамите по отблизо, съответно и обратно завъртане на масата да покажем мамите, които бяха с гръб към нас, а това тук е продължениято на масата ни.
Ето го и зетя на сладка хапка

Страхотни сте супер сте!!!

# 9
  • Мнения: 280
 newsm10 Браво на вас!!! Хубавици!! Пу-пу-пу!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 210

АААА тука ще ме прощаваш!! Има и други кандидати за Иринка, ето виж :
http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albu … p;security=ygOeBs

# 11
  • Мнения: 4 244
Еми, не се отваря  Crossing Arms
А пък ми разчеса любопитството сега кой друг освен синковеца е избран за Иринката

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Браво на вас - и лактивистките,и бремелинките,и всички останали сте супер Grinning

# 13
  • Мнения: 385
Много се развеселих... Браво! Laughing

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
дано да е имало полза от сре6tата днес,кирилизатора ми се прецака,да не obry6tате внимание на някои символи,аз си поговорих с майката до мен бебето и е на 2,5 месеца, кърми го когато запла`е пита ме докога се кърми но6tем, аз и казах `е малкото само 6tе си покаже кога е готово.
Попита ме за сокове казах и 4е към 7 месец запо4на моята беба да пие, и то не всеки път.Стига толкова 4е се izmy4их

Общи условия

Активация на акаунт