Градинска мебел

  • 3 374
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 128
  Здравейте дами, понеже в този форум сте като енциклопедия за всичко , ще помоля да споделите магазини или сайтове с градинска мебел. Правихме ремонт на двора миналото лято и понеже не останаха пари тогава за мебели изкарахме с едни пластмасови столове и маса , но сега искаме да си купим. Харесваме и имитациите на ратан, не че истинският не ни харесва , но ни е много скъп, харесвам и също дървените пейки , но не тези кръчмарските ами едни малко бабешки  Embarassed незнам дали ще ме разберете. Давайте идеи двора е малък и за жалост с гранитогрес , поради куп причини независещи от нас, но все пак е двор.

# 1
  • Мнения: 8 999
Споделям с теб любимите си мебели: http://www.impresia.net/bg/products.php?kind=3&id1=0&id2=3

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 823
baibibi Златна си! Hug От миналата година се ровя в нета за такива пейки, но тези не съм ги открила. Сега, като погледнах снимките, чак ме беше страх да кликна на подробностите за цена, да не се изплаша Rolling Eyes, но те са на горе долу нормални цени.
Много ти благодаря за линка, а на Andjela81 за темата!  bouquet

А иначе ЗАПИС да следя темата. Аз търся мебели за терасата, на която направихме ремонт тази есен и ми се иска на пролет да мога да си пия кафенцето на нея. Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 17:27 от Акси

# 3
  • Мнения: 2 803
Записвам се в темата. Двора ни е все още меко казано ужасен, строителна площадка и тепърва ще събирам идеи. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 128
baibibi  , точно тези бях гледала миналата година в нета с надеждата да можем да си купим , но не успяхме, за сметка на това близките месеци мисля да се обзаведем с нещо такова  smile3508   smile3525 .

# 5
  • Мнения: 686
Практикер, Метро, а също и мебелна къща Ралица предлагат градинска мебел. Ето и линк: http://isu.123bg.com/ralitza/home.htm?artice_goods.html

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Нашите са ратанови,купих допълнително и много хубави възглавници,ако те интересуват ще ти кажа,понеже каза че ти е скъп ратана newsm78

# 7
  • Мнения: 2 161
Аз имам от изкуствен ратан,купени са от Мосю Бриколаж.

# 8
  • София
  • Мнения: 128
danielad , ами то не се знае от къде какво ще изскочи  Peace  , така че показвай разбира се . Темата е за това да споделите а накрая всеки от нас , който търси ще си прецени по джоба.  Blush Няма да може да дадем повече от 2 000 лв. за тази цел , защото мъжа се е захванал с едни други строежи  ooooh! .............

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 23:40 от Andjela81

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
Импресия участват сега на Стройко.
Вчера ходихме и си поръчахме от серията ВЕРОНА - ниския сет. С малко късмет до седмица може да са вече на терасата. Mr. Green

Иначе са разположени пред НДК, до входа на подлеза откъм Витошка. Peace

# 10
  • Мнения: 4 916
Записвам се да следя темата, че нашите балконски мабели вече са за смяна (голяма заслуга за това има котката).

# 11
  • Мнения: 497
Градинска дървена пейка, столове и маса видях в магазин, който се намира на Стамболийски, точно на спирката на трамваите на пазара Д. Петков. Харесаха ми, подобни са на тези, показани от Байбиби,  изглеждат малко по -"тежки", в смисъл масивни от горните линкове, но и цената им е "по-тежка". Пейката беше 230 лева (около), столовете бяха около 90.

Общи условия

Активация на акаунт