Отговори
  • благоевград
  • Мнения: 164
Бременна съм от скоро и често ми се налага да пътувам но и преди ми ставаше лошо а сега направо  Sick не се търпи . Моля ви кажете ми какво мога да пия или смуча което да не вреди на бременността ми но и да не ми се гади толкова. Sad

благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 784
Деган, но поне при мен нямаше особен ефект. Все пак се консултирай с лекаря ти, дали ще е подходящо за теб.

# 2
  • Мнения: 826
На мен от бременността не ми ставаше особено лошо, но при път (и особено множество завои един след друг Sick) по принцип си ми ставаше некомфортно и ми прилошаваше. Нищо не съм пила, но често се запасявах с две-три от най-киселите ябълки, които могат да се намерят на пазара. Не знам научно ли помагат или просто си втълпявам, но на мен ми се отразяваха много добре и освежаващо.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 100
При пътувания (които бяха на големи разстояния и чести) гледах предимно да спя  Confused

# 4
  • Мнения: 8 999
Деган /но само по лекарско предписание и дозировка/ или Куколин /това е хомеопатично средство и не вреди/.

# 5
  • София
  • Мнения: 361
на мен ми помагаше да дъвча дъвка  Peace

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Вредно,невредно пиех кола и ядях шоколад.Ама аз съм и с ниско кръвно и от тях ми беше добре.Като гледам малкия е доста спокоен така че явно не съм сгрешила толкова.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 139
Ментови дъвки и бонбони,газирана вода.Даже сега има газирана вода с различни вкусове,например с лимон мисля,че добре би ти се отразило.

# 8
  • София
  • Мнения: 791
Деган. Помага ми газирано, за да се "уригна" и успокоявам киселините.

# 9
  • Мнения: 1 103
На мен не ми ставаше лошо и през двете бременности съм пътувала доста често.

# 10
  • Мнения: 80
Талцид(дано не обърках името), но на мен само това ми помагаше. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 183
На мен ми ставаше много лошо в кола докато бях бременна (всъщност до края).
Нищо не помага.
По принцип нямах проблеми с пътуванията по магистрала.
Но градско или по кофти път  ooooh!
Ужас беше!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нищо-нямах такива проблеми.
приятелката ми имаяе,но нищо не и помагаше

# 13
  • Мнения: 136
Нищо-нямах такива проблеми.
приятелката ми имаяе,но нищо не и помагаше
Аз като бях по-малка...а и сега на път винаги ми ставаше лошо и повръщах #Crazy
НО....на една екскурзия от училище..след моножество завои и спиране за 5-ти път на автобуса заради мен Embarassed  класната ми извади 1 лимон,разряза го и каза като почне да ми прилошава да си го хапвам....от тогава ви казвам винаги си нося лимон с мен при пътуване и нито веднъж не повърнах повече Laughing

# 14
  • Мнения: 98
Нищо не помагаше и спрях да пътувам. То и без друго ми се гадеше целодневно...

Общи условия

Активация на акаунт