ясновидка от люлин

  • 9 898
  • 11
  •   1
Отговори
някой знае ли координатите на Мими Начева, много добра ясновидка от люлин, някакви отзиви ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Е като знаеш, че е много добра за какво са ти отзиви? Не си сигурна дали на боб или на пъп гледа?

# 2
  • Мнения: 4 585
Аз не знам координатите й. А ти?

# 3
  • Мнения: 2 196
Може да гледа на луканки, тази специално. С материали на клиента.

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Аз гледам на шоколад.
Може на блокчета, може и течен.
Сичку пУзнавам, вервай ми!
ей сига ще кажа една голяма тайна
Искаш да питаш за близък човек ти нещо
Един рус та харесва, ма и един черен та харесва бе...
Път ти предстои летоска.... до море!

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ейй, като почнете да се правите на интересни, равни нямате.
аз също не вярвам в такива неща, обаче моя приятелка преди няколко дена ходи при една. такива неща и е наговорила, че или от някъде я познава - нея и семейството и (което просто няма как да стане), или наистина има нещо...
ако при повечето е налучкване, предположение, общи приказки, или направо лъжи и дрънкане на глупости, не знам как тази жена как е цитирала дословно думи, изречени от мъртъв човек преди 20 години... ай сега, дето много знаете, кажете ми как става тоя номер...

# 6
  • Мнения: 25 441
Поискала ли е пари?
По това ще ги познаете...  Mr. Green

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
абе де да знам искала ли е, не ли.
ама, ако това е критерий, Ванга също е вземала пари, нали... или сега ще кажете, че и тя е шарлатанка.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз бях много добра в гледането на кафе (в ученическите години). Ама много. Малко акъл се иска (малко  Laughing) и интуиция. След като ден след ден приятелката ти е говорила само за Гошо, ти естествено виждаш мъжка фигура и даже буквата "Г" в утайката. А тя е толкова удивена! Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 3 405
Ти си била, значи, ясновидката от Люлин  Laughing

# 10
  • Мнения: 25 441
абе де да знам искала ли е, не ли.
ама, ако това е критерий, Ванга също е вземала пари, нали... или сега ще кажете, че и тя е шарлатанка.

Не, доколкото знам. Имало е такса, която е прибирала държавата. Ванга е приемала подаръци, но не си ги е искала (освен дреболии - като цвете в саксия или други подобни).

# 11
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Ма и аз пУзнавам бе...
Всеки може да е ясновидец, щото ясното нещо лесно се види.
Аз съм черногледец, виждам и в непрогледен мрак.

Аз бях много добра в гледането на кафе (в ученическите години). Ама много. Малко акъл се иска (малко  Laughing) и интуиция. След като ден след ден приятелката ти е говорила само за Гошо, ти естествено виждаш мъжка фигура и даже буквата "Г" в утайката. А тя е толкова удивена! Joy Joy Joy
А, а, именно! Хора с по-развита интуиция и практика могат да кажат удивителни неща...
А често пъти гледайки човека пред мен изтърсвам нещо, ама въобще без да мисля, просто ми се вижда естествено продължение на казано от него и тн... и следва "От къде знаеш!?"
Ми ей на, знам.

Общи условия

Активация на акаунт