Дайте мнение?

  • 1 361
  • 21
  •   1
Отговори
Отдавна чета форума,защото тук научавам доста полезна информация.Направи ми впечатление обаче,че в този форум има определен брой потребители,които "огряват" във всички теми,и точно тези оределени потребители предизвикват спорове,раздават обиди,поучават!Няма да цитирам никове,защото те сами знаят кои са!
Защо е така според вас? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 352
Такова им е възпитанието или искат да покажат колко са по-умни и знаещи от другите.

# 2
  • Мнения: 194
Ти пък се регна, за да зададеш този въпрос.? Crazy

Днес има бум на теми от новорегистрирани Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Тук е свободно пространство. И винаги има едни, които задават тъпи въпроси. Не е много умно да започваш "кариерата" си във форума по този начин. Четенето си е четене, писането е друга бира.
И така си го написала "те си знаят кои са", все едно си в ролята на строгата учителка, която се опитва да накара част от учениците си да се срамуват, но не й стиска да каже защо и кой да се срамува.

# 4
  • Мнения: 15 619
Е, кажи ги, кои са, че да знам и аз.
Ще гледам да ги няма като реша да пускам анонимки.... Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 837
Права си.

# 6
  • Мнения: 606
Защо е така според вас? Thinking
Защото такъв е животът!
Амин.

# 7
  • Мнения: 11 574
Ти май не си прочела темата " Превенция и профилактика на новорегистрираните "   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 405
Ох, този път нямам мнение  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 25 449
Защо е така според вас? Thinking

Защото е пълно с агнешки майки, които не смеят даже като новорегистрирани да назоват нещата с истинските им имена.
И правилно, модовете веднага могат да засекат IP-то...  Whistling

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ти май не си прочела темата " Превенция и профилактика на новорегистрираните "   Mr. Green
Напротив, прочела я е!  Peace И смята, че може да издържи и да стане редови форумец!  Mr. Green
 Успех!

# 11
  • Мнения: 194
Аз пък мисля, че днес има нашествие от потребители на друг форум, в който няма с какво да се забавляват Whistling

Дано не съм параноична Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 716
И аз в темата "преброяване на змиите"  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 196
Още една тема, минаваща под  наслов ''Ний не сме от тия, Как' Сийке''. Laughing

# 14
  • Мнения: 3 405
Аз съм от тях как' Бианке, от тях съм  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт