Възглавничка за бременни

  • 1 427
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Момичета ползвали ли сте такава и ако да, от къде мога да си намеря?  Hug  Whistling

# 1
  • Мнения: 959
За какво става въпрос? newsm78
Аз, като гледам със сигурност не съм ползвала... Joy

# 2
  • Мнения: 603
Ами спиш цялата върху нея и е за вече доста наедрял корем, когато трябва да имаш възглавница между краката Simple Smile

# 3
  • Мнения: 959
Сигурно е готино и удобно.  Simple Smile
Съжалявам, вече се разбра, че няма как да ти помогна.  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 070
На мен свекито ми даде една малка възглавничка , от седмия месец до сега (9 месец) си спя с нея, понякога си я слагам под кръста - под едната половина, че да не спя по гръб, понякога под корема, когато съм на една страна за да не ми тежи много корема.

# 5
  • Мнения: 603
Явно ако не си намеря тази специалната и аз ще си взема обикновена  Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Може би имаш в предвид ето такъв модел newsm78

Аз лично не съм използвала, когато вече корема започна да ми наедрява и да тежи си слагах най-обикновена възглавница между краката, когато спях настрани, като слагах върху нея единия си крак, за да поеме тежестта на корема и да не ми опира той в матрака.
Върши същата работа като "специалната" Peace

Виж  също този линк
А това е същата тема като твоята, която ако беше пуснала търсачка щеше да ти е доста по-лесно да намериш като инфо, отколкото да пускаш нова тема Wink

# 7
  • Мнения: 7 723
На мен свекито ми даде една малка възглавничка , от седмия месец до сега (9 месец) си спя с нея, понякога си я слагам под кръста - под едната половина, че да не спя по гръб, понякога под корема, когато съм на една страна за да не ми тежи много корема.
Shocked Ма ти още ли си тука? ooooh!
Я марш да раждаш вече Crossing Arms
.....  bouquet  Heart Eyes

...а иначе по темата- не съм ползвала специална такава.
Ползвах обикновенни възглавници- безброй!
На кръста, под кръста, между краката...навсякъде. По всяко време... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт