Ендометриоза???

  • 957
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Днес ходих на гинеколог. Ще полудея Cry-каза ми,че нивото на естрадиола е много високо за 3-ти ден на цикъла и съотношението LH i FSH е 2:1...изтръпнах,но това не беше най-лошото.След като ме прегледа ми постави диагноза-ендометриоза,с някакви си шоколадови кисти и тн..даже не помня и всичко,което ми каза,защото щях да припадна Изписа ми Chloe 5 месеца и това е.Преди малко се прибирам и веднага потърсих по-ве4е в google и направо всичко се срина-прочетох,4е 4есто води до безплодие. smile3518 Да не ме чува дявола.........Има ли някой с такава диагноза?Помощ !!!

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 04:58 от to4ica123

# 1
  • Мнения: 3 146
МИла, не мога да ти помогна особено, само че по-добре си смени заглавието на темата, за да е по-насочващо - например "ендометриоза" или нещо такова, за да отреагират всички, които са имали такъв проблем!

Успех! Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 89
Благодаря са съвета Gergandi,права си...въобще не мисля..блокирах Sad

# 3
  • Мнения: 2
Споко и аз съм с това заболяване, но сина ми е на година и десет месеца. Не е невъзможно да си имаш детенце. Аз родих след 8 г. стерилитет и то не с инвитро. С малко помощ от подходящ лекар и всичко ще е ок. Не се предавай Simple Smile

# 4
  • sofia
  • Мнения: 404
Мен ме лекуваха шест месеца с Золадекс и след това забременях.
Ендометриозата я откриха с лапароскопия.

# 5
  • Мнения: 89
Споко и аз съм с това заболяване, но сина ми е на година и десет месеца. Не е невъзможно да си имаш детенце. Аз родих след 8 г. стерилитет и то не с инвитро. С малко помощ от подходящ лекар и всичко ще е ок. Не се предавай Simple Smile


Благодаря ти rosiket,наистина!!!Това ми дава надежда и се радвам за теб,че сте успяли PraynigБлагодаря ти за куража!  bouquet

# 6
  • Мнения: 89
Мен ме лекуваха шест месеца с Золадекс и след това забременях.
Ендометриозата я откриха с лапароскопия.



И на теб голяяямо благодаря niko!  bouquetА ти къде си направила лапароскопията?И мамчета,чували ли сте някой да се е оправил без лапароскопия,а само с противозачатъчни или?

Общи условия

Активация на акаунт