Имали някой болки ниско долу в 35 седмица от бременността ?

  • 34 923
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте! Аз съм съм съвсем нова тук ,и маже да греша.Така ,че ми простете ако бъркам някъде.
Искам да Ви питам дали някой от вас е имал болки ниско долу.Аз съм в 35 седмица и много се притеснявам да не родя по рано.
Благодаря ви предварителни!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 46
Аз имам още съм в 30, не е точно болка а нещо като бодеж много ниско долу. Лекарката ми изписа но-шпа, аз също като теб се притеснявам да не взема да родя по - рано, но .... да стискаме палци всичко да е наред!

# 2
  • Мнения: 10 008
Иди на лекар още днес!
Аз съм така и пия магнезий. Също трябва да почивам повече. Непременно се консултирай с лекаря си.

# 3
Благодаря Ви за отговорите!
Когато ходя на лекар доктора ми казва ,че е нормално .По принцип пия но-шпа 2х1,Магнерот 2х2,но понякога не помагат. А почивката е доста,лежа в леглото от самото начало на бременността.Дано всичко да е наред.

# 4
  • Мнения: 641
Аз съм в края на 35гс и също имам болки,особено вечер,ама си мисля,че ще раждам вече и за това не се впечатлявам особено много.
В сряда съм на доктор за да се разберем за раждането ще взема да му кажа да видя той какво ще ми отговори.

# 5
  • Мнения: 645
Мисля че е нармално и аз имах такива болки

# 6
  • Мнения: 444
Здравейте, аз сега влизам в 35-та седмица и от време на време усещам леки притискания, пробождания долу. Вчера на прегледа ми казаха, че беба се е наместила ниско долу и предполагам  се дължат на това. И мен ме е страх да не родя по-рано, но гледам да прогонвам черните мисли  Hug

# 7
  • Мнения: 2 013
Най-добре се консултирай с лекаря си!
Всъщност болките меже да са от разширяването и подготвянето на таза,за раждането или от тежестта на бебето.
Аз си имах такива болки още от 7ми месец!
Успех! Леко и бързо раждане,ти желая!   bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Имах подобни болки от осмия месец.Това бяха и моите страхове-дали няма да родя рано рано.Влизайки в деветия тези болки станаха още по-силни, но с тях издържах почти до термин.

# 9
  • Мнения: 575
Нормално е, това са подготвителни контракции.

# 10
  • Мнения: 4 335
Нормално е,аз имах доста по-рано.

# 11
  • Мнения: 4 784
Щом докторът ти е казал, че е нормално, защо продължаваш да се притесняваш. Тук ще получиш отговори всякакви, някои от които могат сериозно да те подведат или разстроят.

# 12
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Аз ги имах тези болки от средата на 7 месец.Когато споделих с лекарят ми той ми изписа магнезий и но-шпа.Не изчезнаха напълно, но намаляха драстично.

# 13
  • Мнения: 9 973
болки не съм имала,така,че беж на лекар

# 14
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Имам такива болки вече седем месеца. И все били нормални. Сега докато лежах в болницата пак казах, пак било нормално.
Но това са моите болки.
Щом докторът ти е казал че е нормално, няма място за притеснение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт