Доволни ли сте от педиатрите в Токуда

  • 1 872
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте

Моля споделете вашето мнение за педиатрите в Токуда 

Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 4
не.Изключително разочарована съм.Първо чакаш да ти дойде реда,след като имаш предварително час,поне час.После даже те пререждат.И не бяхме единствените,чакали повече  час след като предварително сме си записали час.Оправданието им е че има деца от цяла България.След това прегледа беше 3 мин. а писането 15мин.А и прегледа не беше на нужното ниво.Само си дадох парите.

# 2
  • Мнения: 125
Аз съм доволна.Миналото лято с малкия бяхме 6 дена там.След 8 дена с температура-5 дена на един антибиотик без подобрение,минахме на втори,който той повръщаше.Постъпихме в Токуда със съмнение за пневмония.В последствие се оказа че не е пневмония,а нещо с бронхитите.Там го оправиха.
За чакането-да, чака се.Защото идват и деца без записани часове - такива като нас,по спешност.Но педиатрите са добри според мен.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
да,много съм доволна-голямо внимание,обстоен преглед.Водя го при две лекарки - при Масларска се чака много,но пък и все без час сме ходили,при Калайджиева не сме чакали изобщо,а пак без час сме били.Те обаче са от неонатологията,а вече сме за педиатър,та ако може да препоръчате някой.

Тя авторката не споменава ,за какви прегледи става дума.
Аз там ходя и на гинеколог - изключително съм доволна.Благодарение на д-р Колева,имам своето момченце след много проблеми .

# 4
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
На нас втори педиатър ни е Д-р. Масларска и съм изключително доволна от нея.

# 5
  • Мнения: 68
Много полезна тема Simple Smile А какъв е редът за прием при педиатрите? Имам предвид - плаща ли се?

# 6
  • Мнения: 120
Д-р Масларска е най-добрия неонатолог, но тя е специалист по най-малките бебета. Ние ходим при съпруга и д-р Масларски във Вита.

В Токуда съм ходила 3 пъти по спешност събота и неделя. в двата от случаите са реагирали отлично. Третия път ни изпратиха в инфекциозна болница, защото нямат инфекциозно отделение. Не знам имената на лекарките, които преглеждаха малкия човек, но съм много доволна.  В единия от случаите идвахме с направление от  частна поликлиника Медива със съмнение за остра бъбречна инфекция. Няма да казвам каолко бях уплашена. В Токуда ни успокоиха, направиха изследвания и се оказа възпаление на кожичката на члена. Намазаха го с лидокаин да му успокоят болките, много внимателно ни обиасниха какво да правим по-нататък. Мисля, че педиатрите са добри и подбирани внимателно. Харесва ми това, че обясняват всичко, както и че не поставят диагноза и лечение без да са направили съответните изследвания. 

# 7
  • Мнения: 68
Звучи обнадеждаващо!  Peace Дано по-рядко се налага!
И все пак: в Токуда педиатрите работят ли със Здравната каса?

# 8
  • София
  • Мнения: 9 517
И аз съм доволна - от общите педиатри. Ходихме по спешност по мартенските празници - бяха много почивни дни. Диагностицираха ни с бронхиолит - излекувахме се за седмица спазвайки стриктно препоръките им. Беше и първия педиатър, който обърна внимание на факта, че детето е слабо и ни викна по здравната каса и ни направи всички изследвания, за да види, дали проблемът е физиологичен. Собственият ни педиатър до този момент изобщо не беше направил нищо по въпроса, въпреки постоянното настояване от моя страна.
Да не говорим, че всеки преглед е абсолютно обстоен, като преглеждат детето изцяло, независимо за какво си отишъл. До този момент такъв преглед не ни бяха правили. Е, това определено ме накара да си сменя личния педиатър.
По здравната каса приемат, но различните доктори работят в различни дни от седмицата - там се чака наистина, понеже има много деца.

Общи условия

Активация на акаунт