Перфектното лице ?

  • 5 482
  • 84
  •   1
Отговори
Коя известна жена според вас притежава най-перфектното  лице ?

----------------------------------------------

Дамите от анкетата :

Keira Knightley 

Angelina Jolie

Doutzen     Kroes

Natalia Oreiro

Agie Cepeda

Monica Bellucci

# 1
  • Мнения: 149
Я ги дай без грим  Mr. Green

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма "перфектно" лице. Лицата, които ти си показала, са интересни именно, защото не са "перфектни".

# 3
  • Мнения: 81
... и сутрин, на събуждане.  Smile

# 4
  • Мнения: 3 268
За мен Моника Белучи и Кийра Найтли са съвършени в лице.Но давам глас за Кийра.

# 5
  • Мнения: 2 161
За мен перфектно е чистото лице,с фини пори,без пъпки и без бръчки.От показаните харесвам само Анджелина Джоли.Моника Белучи е отвратителна като излъчване.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само от така показаните снимки: Наталия Орейро

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма такова.
имаше направен обобщен образ на 100-200 красавици , но се получава нещо което не може да се характеризира като перфектно, идеално или друга такава дефиниция.
но след ако трябва да се избира от тези ... която от тези снимам на сутринта в леглото си, ще я обява за перфектна. като Наталия сякаш от тези снимки най-хваща око, при други  фото сесии избора би бил друг.

# 8
  • Мнения: X
Василиса е права, все пак на мен Моника ми е най-сюмпатиш.

# 9
# 10
  • Мнения: 502


  Мисля,че тези са перфектни!
Перфектното лице,както и перфектното тяло,те кара да мечтаеш. Хубаво ти е да го съзерцаваш,не можеш да откъснеш поглед от него. Познавам в действителност едно такова момиче от нашия град,сега е известен фотомодел в чужбина.  В   училището всички обичахме да гледаме Петя,и учениците,и учителите.  От дете лицето и излъчваше някакъв магнетизъм,толкова беше красива. Само тази снимка в по-близък план успях да намеря :

 

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:15 от maraidara

# 11
# 12
... и сутрин, на събуждане.  Smile

направо след душ ... или под душа  Wink

Баба ми казваше , една жена е истински красива , само когато е красива на сутринта -несресана и добре измита (без грим демек )  Joy ...
Който има такива екстри като  уловени без грим , да мята  Wink
само от така показаните снимки: Наталия Орейро
няма такова.
имаше направен обобщен образ на 100-200 красавици , но се получава нещо което не може да се характеризира като перфектно, идеално или друга такава дефиниция.
но след ако трябва да се избира от тези ... която от тези снимам на сутринта в леглото си, ще я обява за перфектна. като Наталия сякаш от тези снимки най-хваща око, при други  фото сесии избора би бил друг.

За анкетата , избрах дами които ми харесват и които в момента лицата им са определяни като най-красиви .

Интересува ме вашето мнение , независимо дали жената е в анкетата или не .  Peace Grinning


# 13
  • Мнения: 6 301
Това на Шарън Стоун newsm10

# 14
  • Мнения: 3 268
Грейс Кели наистина е била перфектна.Щом ще говорим и за ретрокрасавици,няма как да пропусна Джина Лолобриджида.Съвършена.
http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=6403

Общи условия

Активация на акаунт