Съвети за мазната коса

  • 722
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 923
Мами помагайте вече не знам какво да правя Rolling Eyes с какво да я измия май пробвах всичко

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
И моята коса е мазна, в корените най-вече.
Мия я 3 пъти в седмицата, колкото и да съм чувала, че не е мн. хубаво прекалено честото миене, не мога да ходя с мръсна коса.

На мен най-добре ми действа шампоана Herbal Esencies. Маски някакви специални не правя, балсам слагам само на върховете.
В момента съм с един на Орифлейм, с мента и някакво грозде, но ме ми харесва. Не измива добре. Tired

Моята за щастие е гъста и като се замърси, не се се слесква.

Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 1 629
освен хума друго не сещам Rolling Eyes аз си правя рядко, но косата ми после се омазнява много бавно!

# 3
  • Мнения: 2 388
150-та тема по въпроса.
Започни отвътре.

# 4
  • Мнения: 646
По съвети прочетени тук , започнах да си мия косата с катранен сапун и имам подобрение. Даже на моменти я усещам много суха и редувам няколко измивания с катранен сапун , след това 1 с шампоан и така.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 13:52 от Радостина

# 5
  • Мнения: 923
Аз пробвах с катранен шампоан без ефект сега ще си взема сапун, дано помогне Rolling Eyes
Не мога да я търпя такава и я мия 4 пъти в седмицата, което май никак не е хубаво.
Благодаря ви за съветите  bouquet

# 6
  • Мнения: 743
И аз пробвах доста шампоани, специално за такъв тип коса. Нищо не помага. Наскоро трябваше да си купувам шампоан, нямах време да ходя до аптека и влезнах в нагазина до блока. Имаше Пантен и Нивеа. Реших да е Пантен. Изненадата ми бе голяма. Чиста коса цели 3 дни. След като съм я измила чак скърца. Не бях ползвала тези шампоани от доста години. Сега само такива си купувам.

# 7
  • Мнения: 1 522
Кой Пантен?

Общи условия

Активация на акаунт