Вьпрос кьм испанските мами,които живеят близко до плажа

  • 1 048
  • 19
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Исках да ви попитам знаете ли за някой hostal,около вас ,който е по евтин,заЩото искам да отидем с бебко на море и явно в крайна сметка Ще си ходим сами4ки двамата и сега тьрся някой  hostal.Намерих в интернет един хотел в Гандия ,той е по евтин(не особено де) ,но тьй като Ще сьм с бебока ,Ще ми е много трудно да стига до там .Ако имате информация за хотел или hostal вьв Валенсия ,Ще сьм ви много благодарна,тьй като има абтобус от Толедо до Валенсия директно.
Няма да се примиря аз.........,Ще стигна до плажа таиз година ,каквото ,Ще да става.
Да му се невиди............скапан живот.

Ще се радвам на всякаква информация дори и да не е само за Валенсия Praynig

Последна редакция: вт, 02 авг 2005, 18:34 от Val

# 1
  • Мнения: 4 212
Ами с хотел или хостал във Валенсия не мога да ти помогна, но ако имаш възможност да довтасаш при мен с бебо, ще се радвам. Ако искаш да си сама оба4е, мога да потърся нещо евтино, но тук в Бенидорм.какво ще кажеш? И кажи за колко пари става въпрос, да знам. Sunglasses Ади мисли..........

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Тея благодаря ти,но не искам да ви се натрапвам на вас там.Това оба4е не озна4ава ,4е не искам да се видим Naughty.Ако сьм на близо ,Ще се видим сьс сигурност(ако ти искаш  де).Ами аз си тьрся остал до около 100 евро за два дни,тоест две ноЩи.Аз за Валенсия гледах за три ноЩи заЩото автобусите имат много лошо разсписание ,но ако е на друго място за две.Е ако е неЩо по евтино може и за пове4е де Wink

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 4 212
http://playas.muchoviaje.com/hotel/reservar_costa.aspx?cod=MG-TR29
Хотели в Бенидорм
http://www.atrapalo.com/hoteles/1_5_41_Valencia
ей тук имаш избор на валенсианска област

но пак повтарям, в Бенидорм е  най евтино, отделно, защо ще даваш пари за хотел като можем да си изкараме 4удесно и у нас. Има място за майка с дете, а и аз по4ти винаги съм сама с Ванина. Айде идвай, ще ми е приятно, няма да ме притеснаваш. Стой 1 седмица даже. Grinning

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
http://playas.muchoviaje.com/hotel/reservar_costa.aspx?cod=MG-TR29
Хотели в Бенидорм
http://www.atrapalo.com/hoteles/1_5_41_Valencia
ей тук имаш избор на валенсианска област

но пак повтарям, в Бенидорм е  най евтино, отделно, защо ще даваш пари за хотел като можем да си изкараме 4удесно и у нас. Има място за майка с дете, а и аз по4ти винаги съм сама с Ванина. Айде идвай, ще ми е приятно, няма да ме притеснаваш. Стой 1 седмица даже. Grinning
Ей ти супер Hug,ами а зне исках да дойда вьв вас за да ен ви притеснявам ,но Щом казваШ Wink ти.Супер. Ами добре ,зна4и на ли4ни ,Ще се разберем ей сега Hug

# 7
  • Мнения: 4 212
Забравих да ти кажа, 4е от Валенсия за Бенидорм има автобуси на всеки кръгъл 4ас. Билета е 12.50 за малкият мисля е безплатно.Пътя е 2 4аса и е приятно, зелено, красиво. Автогарата е на 500 метра от нас и брега на морето също толкова , отделно в градината на блока има 2 басейна и 2 детски, идеално за малкия, тенис корт да раздрусаме малко целулита Whistling. Имам страхотна гледка и докато се храниш се наслаждаваш на нея.  Комари няма, то на 18 етаж и враб4ета няма де  Mr. Green Ади идвай, искам партия за игра на боулинг, без зна4ение играеш ли или не, ще те размажа така или ина4е. Имам и Сан Мигел студени4ка, мартини  а каква паея съм се нау4ила да правяяя, да си оближеш пръстите. Българска телевизия нямам (да не се изкушавам, 4е ще забравя езика Wink ) но за сметка на това имам валенсиянска  Mr. Green Примамих ли те достатъ4но??? Хайде стягай багажа, кога идваш????????

# 8
  • Мнения: 2 550
Тея, с този боулинг и с този тенис и мен успя да накараш да заточа лиги.
Някой ден, живот и здраве, ако се видим...обещавам да те смажа на боулинг:)). Кегломелячка съм:))

# 9
  • Мнения: 4 212
Ооо, това зву4и сериозно. Зна4и с теб ще играем "на вързано"  newsm44  yesyes

# 10
  • Мнения: 2 550
Аааааа, на вързано - не Naughty. Винаги ми взимат парите, когато играя на вързано #2gunfire.

 Blush

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Забравих да ти кажа, 4е от Валенсия за Бенидорм има автобуси на всеки кръгъл 4ас. Билета е 12.50 за малкият мисля е безплатно.Пътя е 2 4аса и е приятно, зелено, красиво. Автогарата е на 500 метра от нас и брега на морето също толкова , отделно в градината на блока има 2 басейна и 2 детски, идеално за малкия, тенис корт да раздрусаме малко целулита Whistling. Имам страхотна гледка и докато се храниш се наслаждаваш на нея.  Комари няма, то на 18 етаж и враб4ета няма де  Mr. Green Ади идвай, искам партия за игра на боулинг, без зна4ение играеш ли или не, ще те размажа така или ина4е. Имам и Сан Мигел студени4ка, мартини  а каква паея съм се нау4ила да правяяя, да си оближеш пръстите. Българска телевизия нямам (да не се изкушавам, 4е ще забравя езика Wink ) но за сметка на това имам валенсиянска  Mr. Green Примамих ли те достатъ4но??? Хайде стягай багажа, кога идваш????????
Хахахаха ами то на това описание кой ,Ще откаже Wink?!
Само дето в басейн не влизам (много са ми килцата Embarassed) а в морето самос  пола....ина4е не се раголвам.Мани ми някой може да вземе да ме хареса hahaha Crazy.Тенис на корт newsm78 хахахаха само си се представям мен там  261uu.Боулинг Rolling Eyesами ако трябва ,Ще те бия де....нали знаеш за кьсмета на на4инаеЩия hahaha.Аз бира не пия оба4е на Мартинито може и да не му откажа Winkвьпреки ,4е и такова не пия,аз в сьЩност ниЩо не пия,само вода Wink).
Супер 4акам с нетьрпение да се видим.И да посетя "валенсиянското" ви моренце(с пола оба4е Confused)
 Hug

# 12
  • Мнения: 4 244

Само дето в басейн не влизам (много са ми килцата Embarassed) а в морето самос  пола....ина4е не се раголвам.Мани ми някой може да вземе да ме хареса hahaha Crazy.Тенис на корт newsm78 хахахаха само си се представям мен там  261uu.
Леле Вал, какъв смях ме напушиииииииии  Joy Joy Joy Joy
Ми ти много лъжеш , ма сестро, нали те видях на снимките от рожденния ден на Алекс, я се стегни и не се прави зорлем на дебеле  Naughty Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 212
Аз ще я вкарам във форма, само да ми дойде  smile3508

Булка , за ква пола говориш, 4е тук на басейна са от слон нагоре, освен това като залегнем под палмата никой няма  да ни притеснява. И не се притеснявай, 4е ще прилее водата от басейна - първо пускам Ванина да поизпие малко вода, от кога се мъ4и горката, после влизаме ние, мишелинките   261uu

Обещавм тържествено да ти купя 1 стек с вода и да те нау4а да пиеш бира, ако не мартини, няма  неискам NaughtyMr. Green


  grinning039

Имаме спасител на басейна.Ще му кажа, 4е неможеш да плуваш, да те наблюдава, знае ли 4овек от кой храст ще изко4и зай4ето.... smile3549

# 14
  • Мнения: 4 244
:

Имаме спасител на басейна.Ще му кажа, 4е неможеш да плуваш, да те наблюдава, знае ли 4овек от кой храст ще изко4и зай4ето.... smile3549
Лелееееееееее, каква сводница се извъди Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт