Градинарство2

  • 2 870
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Реших да се похваля с моите цветенца:
Ето снимка от "преди и сега", както и малко "индивидуални" цветя:




И най-хубавото цвете!

# 1
  • Мнения: 4 244
Ехаааааааааааааааааа!
И друг път да не се криеш под предлог че ти били нифелни цветята  Mr. Green
Я виж сега, красота!
Все така да се хвалиш с успехи   bouquet 

# 2
  • Мнения: 1 854
Ах,какая красота!Много ми хареса и цвета на чадьрчето и столчето,а цветето на последната снимка как сте го засаждали? newsm10

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ох,4е са хубавииии  Hug Лаури4ка,бравос  Hug
Ама последното цветенце с какво го поливате и храните,4е е порастнало така (пу пу ) Heart Eyes
Това ли е палатката за къмпинга  Wink

# 4
  • Мнения: 2 452
Ох,4е са хубавииии  Hug Лаури4ка,бравос  Hug
Ама последното цветенце с какво го поливате и храните,4е е порастнало така (пу пу ) Heart Eyes
Това ли е палатката за къмпинга  Wink

Последното цвете е правено с любов и е поливано с много обич. Да, това е палатката. Смятаме да правим пробно спане някоя вечер. Wink

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А на къмпинг само вие ли Ще ходите или Изабелка Ще е с вас ?

# 6
  • Мнения: 2 452
А на къмпинг само вие ли Ще ходите или Изабелка Ще е с вас ?

Ние без нея никъде не ходим. Ние всъщност ще ходим заради нея - в понеделник пристига бившата ми професорка от Финландия на гости и отиваме до Торонто да я посрещнем, но за да не си "изхабим" пътуването (4 часа в едната посока) решихме да поостанем събота и неделя и да отидем до канадския Маринланд в Ниагара (бях пуснала сайта някъде).

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз без дребосъ4ката никъде не мърдам Peace А какво Ще хапвате на къмпинга : вие си носите храната или там има ( извинявай за профанските въпроси но нямам грам опит в тази "сфера"  Wink )
Малко ОФФ:видя ли как си намери сродна лекарска дуШа от дале4ната финска земя.Току виж се окаже ,4е се познавате  Wink

# 8
  • Мнения: 2 452
И аз без дребосъ4ката никъде не мърдам Peace А какво Ще хапвате на къмпинга : вие си носите храната или там има ( извинявай за профанските въпроси но нямам грам опит в тази "сфера"  Wink )
Малко ОФФ:видя ли как си намери сродна лекарска дуШа от дале4ната финска земя.Току виж се окаже ,4е се познавате  Wink

Jule, която е "виновна" изобщо да отидем на къмпинг ме навива да си правим барбекю, обаче ние предпочитаме да се храним "навън". По-лесно е! Вероятно ще отидем до Niagara-on-the-lake - там има много приятно бистро; освен това в един от хотелите предлагат "следобеден чай" - ще съчетаем полезното с приятното (ние района го познаваме отлично - нали мъжа ми беше 10 години в Торонто, та близки и познати пристигащи в района го ползваха за "екскурзовод"; бил е в Ниагара десетки пъти!).

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е,зна4и организацията ви е желязна  Peace Аз тъкмо Щях да те питам как Ще се оправиШ с храната на Изабела на къмпинга,но виждам ,4е сте избрали оптималния вариант  Flutter
Ами освен да ти пожелая приятно къмпингуване и както винаги ....о4акваме снимков материал и репортаж от мястото на събитието  Wink

# 10
  • Мнения: 508
Страшна си:).Ама последното цветенце пред палатката е най-хубаво:)

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Чудесни цветенца имаш. Лека полека градинската работа покаzва реzултати Grinning

# 12
  • Мнения: 2 452
Чудесни цветенца имаш. Лека полека градинската работа покаzва реzултати Grinning

Сега съм купила 10 малки кипарисчета, обаче не зная кога ще ги посадим; все не ни остава време. Решила съм есента да си купя и колекция от пролетни цветя - предлагат се от известна холандска фирма, к. внася растения в Северна Америка - колекцията включва кокичета, мунзухари, иглики, маргарити естествено лалета; другото не го помня, но най-общо даваш една прилична сума (към 100$) и получаваш няколко десетки грудки, което не съвсем лошо.

# 13
  • Мнения: 980
Лаура, градинката ти е прекрасна, особено онова цвете с очички кат zвеzдички Hug Flutter Flutter
Приятно иzкарване на Ниагара и после да се хвалиШ Heart Eyes

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 085
ааа много хубаво!
А някой знае ли как се прихваща здравец, в саксия? Дали ако си намеря  с коренче ще оживее като засадя или нещо друго се прави?

Общи условия

Активация на акаунт