Каква МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИКА-тип vichy и т.н.

  • 6 447
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

Кожата  ми е доста капризна,а ми се ще да разнообразя малко.
Нали ефекта от даден продукт  понякога се губи след известно време.
Няма да конкретизирам какво точно търся..крем, почистващ гел, ексфолиант и т.н....

Просто споделете, каква козметика от аптеката си купувате.....само ако сте мнооого доволни де  Mr. Green



  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
От аптеката купувам vichy,много съм доволна PeaceПочти всичките продукти им купувам, eucerin  също много ги харесвам Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
Bioderma, Exfoliac  Peace

# 3
  • Мнения: 1 941
В аптеките не лоши са и Avene, Biotherm, Nuxe....

# 4
# 5
  • Мнения: 42
IWOSTIN зелената серия Peace

# 6
  • Мнения: 30
Eucerin, Avene, Vichy  Two Hearts

# 7
  • Мнения: 1
Аз съм доволна от цялата серия на ВИШИ-ползвала съм ексфолианти за лице и тяло,тоалетното мляко за  почиистване на грим,мляко за тяло с неутрално ph ,ролка против изпотяване,термална вода.

# 8
  • Мнения: 27 524
Един глас за Виши / но не за продуктите им за коса  Stop/ и от мен  Peace

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 289
Bioderma, LED  Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 354
През последните години редувам почистващите гелове на Виши(този с частиците е супер),Юсерин,Ларош(ефаклар),Биодерма(гел и ексфолиант-само веднъж,не ги повторих),Авен(2 гела-единия зелен цвят супер много изсушава кожата Naughty,другия беше ок),Ексфолиак-не ми допадна.Сега съм с LED ACTIPURE-харесва ми.Крем- Виши Нормадерм не ми хареса,но повечето са доволни и слънцезащитния на Виши също не ми допадна.Термалната вода на Авен е супер,водата на БИОДЕРМА Naughty.
Със сигурност трябва да се опитат нещата,само по прекпоръки не става ,защото на един са му добре ,на друг не и така.Медицинската козметика не е една или две марки и може да падне голямо лутане докато си намериш подходящи крем,гел,ексфолиант и т.н #Crazy
  bouquet

# 12
  • Мнения: 891
La Roche Posay  Peace

# 13
  • Мнения: 21
 Аз в момента ползвам на Авен и съм много доволна от термалната вода и кремоветеAvene Cleanance и  Aven Diacneal

# 14
  • Мнения: 171
От известно време ползвам основно такава козметика, т.е. която се продава само в аптеки. До момента съм страшно доволна от всички продукти, които пробвах, с доста чувствителна кожа съм и ми се отразиха много добре. Като марки - Аvene, Galenic, Lierac и Bioderma за лице, за тяло - предимно Avene и Klorane. Определено смятам да пробвам и някои неща на Vichy, след толкова хубави думи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт