"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 3

  • 45 390
  • 499
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 988
ОТЧАЯНИ СЪПРУГИ - сезон 5



От сезон 5 засега са излъчени епизоди:
1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14
До момента по бТВ се излъчваше 4-ти сезон. Ако искате да гледате 5-ти сезон преди излъчването му в ефир (дублиран на български), може да свалите излезлите епизоди от горните линкове с български субритри.


Субтитри
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-29-5.html <--- английски субтитри за новите епизоди. Излизат почти веднага след серията.
http://subs.unacs.bg/ или http://DMCA-removal-from-Google/ <--- субтитри на български


Нов епизод излиза всеки ПОНЕДЕЛНИК.
Сериите се излъчват от 9 до 10 ПМ източно американско време, което е от 4 до 5 АМ българско време. Около 30 минути след края на всеки епизод, може да се намери по международните тракери. След още 30 мин до час и по българските.


Сезоните до момента в www.DMCA-removal-from-Google:
Отчаяни съпруги – сезон 4
Отчаяни съпруги – сезон 3
Отчаяни съпруги – сезон 2
Отчаяни съпруги – сезон 1


Предишни теми:
Сериалът "Отчаяни съпруги"
Сериалът "Отчаяни съпруги" – тема 2
Сериалът "Отчаяни съпруги" – сезон 4
Сериалът "Отчаяни съпруги" – сезон 4, тема 2
Сериалът "Отчаяни съпруги" – сезон 4, тема 3
~~~"Отчаяни съпруги" - сезон 5~~~
"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 2


Спойлери
Внимание!!! Тези, които НЕ искат да знаят предварително какво се случва в сезон 5 да не четат горния линк.


На 22 Февруари няма да има епизод. Ще се излъчва церемонията по раздаването на Наградите на Академията - Оскарите.
На 1 Март също няма да има епизод, защото ще има двучасов епизод на друг сериал по ABC - Brothers & Sisters.

February 22   The show is pre-empted by the Academy Awards.
March 1    A 2 hour episode of Brothers & Sisters will air, pre-empting Desperate Housewives.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:58 от Кюбит

# 1
  • Мнения: 1 359
Не мога да повярвам,че съм първа. Това вместо запис

# 2
  • Мнения: 328
Мерси за темичката   bouquet, и аз да не ви загуба  Wink Crazy

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мерси за новата темичка. Не пиша много , но с удоволствие ви чета  bouquet

# 4
  • Мнения: 684
Благодарности за новата старателно подредена тема!
Няма да пиша в бяло - който не иска да научи какво се случва преди да е гледал, да ми прескочи писанията!  Wink
На мен горе-долу ми допадна новата серия.
И аз съм по-скоро за Бри. Малко беше крайно това с изхвърлянето на пиците, но пък Линет знае каква перфекционистка е Бри и няма какво да се чуди на реакцията й. Твърде смело се захвана да приготви нещо по нейната рецепта и то в нейно присъствие, и то игнорирайки коментарите и изискванията й  hahaha !
Инструктора беше забавен, но ми беше странно, че Габи му се подчини почти безропотно. Очаквах, че накрая ще му погоди някой от нейните номерца, но не би. Освен ако няма продължение по тая линия.
Сюзан е... няма такъв човек! Тая жена - хем уж много мила, любезна, чаровна, хем си мисли, че света се върти около нея. Много грубо беше това с претърсването в  къщата на Катрин,  пък и да й отмъкне огърлицата пред очите й - пълна простотия!
И ето, че гейовете най-сетне влизат в истинската развръзка със споделеното за свидетелството на Дейв.  Следващите са сестрите Маклъски да кажат и те какво знаят, че трябва да навържат вече пъзела  Wink

# 5
  • Мнения: 14 472
страхотно оформление на темата, поздравления  bouquet

# 6
  • Мнения: 619
Наистина малко изсмукана серията , но и аз заставам на страната на Бри Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Добър вечер и от мен Simple Smile Кюбит, благодаря за темата  Peace
Най-сетне успях да изгледам епизода - хареса ми, този сериал ме разтоварва и забавлява. Бри си е Бри, постъпи типично в свой стил  Mr. Green А пък треньора от Израелската армия ме срази  Joy
Случката със Сюзън и частното училище на хлапето просто напомни, че в едно семейство /макар и разделено/ усилията трябва да са взаимни.

# 8
  • Мнения: 19 272
Линет за пореден път ми стана много антипатична. Никога не съм я харесвала, а с този епизод още повече. Супер тъпо беше това да каже на партито, че ще сервира храна по рецептите на Бри, без да се посъветва с нея за приготвянето.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 900
Без да оправдавам Линет за нейната част в бъркотията, но и Бри, която много харесвам, напоследък е ужасна - нетактична, надменна и надута е почнала да става. Но важното е драма да има.
Много ми харесаха Габи и Иди в тази серия и лекцията, която Иди изнесе - не особено в стила й, но пък Габи схвана бързо Simple Smile И се радвам, че пак си е хубавата Габи...очаквам сега при тях с Карлос да започнат проблемите  Rolling Eyes

Сюзън - уф, тя ми е най-безинтересната. Все някакви глупости измисля. Засега не искам да се събират с Майк (харесва ми с Катрин), така ще има повече напрежение.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:55 от Lana

# 10
  • Мнения: 2 381
Макар, че се връща старата Габи, мисля, че ми допада сега повече.

Много ми хареса, когато каза на шивачката, че оценява труда й, след като усети страх в гласа й и двузначието на израза "Не сте се променила за последните 10 години г-жо Солис" Simple Smile

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Сега кой сезон даваха по Бтв-то....4-ти ли?

# 12
  • Мнения: 2 253
Габи ще възстанови само визията си, Ники, тя вече е променена.  Wink Взе да се поусеща. Като те понамачка животът, "обръщаш" полата....Очаквам скоро и децата да заслабеят....
 Това дето се случи със Сюзън, няма шанс да проработи в реалния живот. Всичко в тази случка ме подразни. "...и лице, на което не можеш да кажеш "не" ". Stop

# 13
  • Мнения: 2 257
Има ли начин да запазим духа на новата тема и да обсъждаме наистина филма, както виждам се получава в последните постове, а не да се питаме в 56 страници "Къде е новата серия и къде са ми субтитрите"?  Това вместо "запис". Mr. Green
Не гледах последния епизод, а виждам, че е дал повод за размисъл. Най-после нещо съществено в тази тема, мерси!

# 14
  • Мнения: 3 988
Има ли начин да запазим духа на новата тема и да обсъждаме наистина филма, както виждам се получава в последните постове, а не да се питаме в 56 страници "Къде е новата серия и къде са ми субтитрите"?  Това вместо "запис". Mr. Green

Силно се надявам да се случи, Джи!  Peace
Опитах се да синтезирам информацията в първия постинг, даже махнах снимките, за да не се разсейват търсещите... Дано има файда.

И мен Сюзън ме дразни. Всъщност - винаги ме е дразнела. А случката в училище беше абсурдна.
Предпочитам да ги събират вече с Майкъл сценаристите, че да се кротне суетата около нея. Аман...
Линет се изложи здраво, но донякъде я оправдавам, предвид проблемите около семейството й - поизнервила се беше.
Бри се самозабравя от време на време, но бързо се усеща поне.
А гейовете май наистина здраво ще влязат в интригата.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт