цветна снимка - къде?

  • 772
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
моля да ми кажете къде е най- добре да се направи цветна снимка на яйчници, тръби и т.н. става въпрос за моя приятелка, която пробва от известно време за бебе, нещата не стават и иска да си направи, да не би да има запушени тръби или друг проблем.  ние сме от Стара Загора, но за тук не съм чувала да се прави подобна манипулация, предполагам в София- но къде и при кой е най- удачно?!? благодарим предварително!

# 1
  • Мнения: 142
Цветна снимка се прави на тръбите, не на яйчници. В Стара Загора свястна снимка няма къде да направи приятелката ти. Най-добре е да не губи повече време и да се насочи към специалист по стерилитет. Като начало, мисля, че д-р Даскалов в Пловдив е много добър избор. Там ще и направят изследвания, снимка и спермограма на съпруга и. Успех, каквото и да реши момичето.

# 2
  • Мнения: 3 294
Здравей , моето мнение е същото , в Стара Загора няма смисъл да си губи времето твоята приятелка . Най-добре да се насочи към София , но като направи цветна снимка , трябва да се консултира с специалист , затова е най-добре да си запази час в клиника по стерилитет и там да започнат със всички изследвания подред . Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 130
Здравей , моето мнение е същото , в Стара Загора няма смисъл да си губи времето твоята приятелка . Най-добре да се насочи към София , но като направи цветна снимка , трябва да се консултира с специалист , затова е най-добре да си запази час в клиника по стерилитет и там да започнат със всички изследвания подред . Успех   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт