Дързост и красота - 17 ...или "Шепот от отвъдното".....

  • 22 777
  • 450
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 172
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2865&AlbumId=128062

Сканирах ги и ги качих тук като снимки. Тромаво и не много удачно, но само за това се сетих в момента Rolling Eyes
Ей, страшни са стихчетата  smile3501

Гените на Томас Форестъров взеха да се проявяват. Както беше влюбен в Амбър, после набързо любов с Кейтлин и вече се ориентира към Габи  Grinning

отивам да чета преразказите на marsia  Simple Smile
Мис Арк  bouquet за темата

# 2
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ох, Embarassed какво да ти кажа....Хем искам да ми е изненада,хем съм разкъсвана от любопитство.Както кажат другите момичета Peace

# 3
  • Мнения: 222
Аз нямам търпение - да разбера!!! така че - давай с преписването ♥ мис арк ♥
А за скъсването на списанието - дали не е бил Ричко - бесен, от предстоящата сватба  newsm78 На мен нещо не ми се връзва Тейлър да къса списанието...ама знае ли човек

# 4
  • Мнения: 3
 Hug Да ни е честита новата темичка

# 5
  • Мнения: 4 496
За тези, които не знаят как се чете текст в бяло: маркирате и четете! Hug

В ДиК предстои:


Ник моли Рич да му стане кум.
Бриджет е изненадана, че Брук не жали сили и старание в подготовката на сватбата ́и. Майка ́и дори поръчва не една, а няколко сватбени рокли от марката Форестър, за да може Бриджет да си избере.
Бриджет кани Брук за кума. Телефонът звъни, Брук вдига, но чува само женски вик, след което затварят. Бриджет я успокоява, че вероятно някоя приятелка на Томас си прави шеги.
В дома на Рич и Брук прониква крадец, когото те не успяват да заловят.
Рич донася на Бриджет булчинска рокля. Ерик също носи роклята, която е ушил специално за нея, но като вижда роклята на Рич, скрива своята.
Сватбата започва. За радост на Ерис Бриджет се появява, облечена в неговата рокля. Той я завежда до олтара и я предава на Ник с поръката да я направи щастлива.
Неизвестна жена в розово наблюдава церемонията от храстите.
Младоженците казват сватбените си обети.
Внезапен писък прекъсва церемонията. Рич отива да провери какво става. Жената в розово е нападната от маскиран мъж в черно. Рич се спуска да помогне на жената, но се стъписва, защото му се струва, че това е Тейлър. Маскираният го удря по главата, откарват го в болница.
Ник успокоява разстроената Бриджет, че ще довършат церемонията на другия ден.
В болницата Рич се свестява и казва, че е видял Тейлър. Всички остават шокирани от думите му. Ерик предполага, че това е последица от сътресението на мозъка. Но Рич настоява на своето. Стефани му припомня, че всички са били на погребението на Тейлър.
Лекарят решава да остави Рич в болницата през нощта. Но той изчаква Стефани да си тръгне и се измъква. Обажда се на Ник и Торн и ми определя среща на гроба на Тейлър. Иска те да му помогнат да изкопае ковчега.
Ник и Бриджет решават да отложат сватбата си, докато Рич се оправи.
Стефани тъкмо обяснява на Ерик, че може би трябва да потърсят професионална помощ за Рич, когато лекарят се обажда и им съобщава, че Рич не е в болницата.
Рич открива гумена кукла / във вестника пише "фалшив труп"  Sick , но не е вярно/ в ковчега и започва да крещи името на Тейлър. ИЗведнъж се дочува шум от стъпки. След малко се появява  принц Омар. Той обвинява Рич, че е бил готов да остави Тейлър да умре, но той, принцът, я е скрил и положил в ковчега гумена кукла.
Рич твърди, че това е невъзможно, защото Тейлър е умряла в прегръдките му. В този момент чува гласа ́и зад гърба си и вижда как тя се приближава към него. Рич решава, че има видение. Но Тейлър обяснява, че когато той е помислил, че е мъртва, тя е била в кома, от която я е събудил принцът. Рич не вярва на ушите си.
По-нататък: Всички смятат, че Рич се е побъркал. Тейлър му идва на помощ.


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 3
Тенкююююю Мис Арк   bouquet х 100

Леле,става интересно !
Дали пък Тейлърката докато отсъства не е залюбила Ник, май че тя каса снимката .

Пък може и да я къса от яд ,че Рич е женен за Брук newsm78
Ох, нещо зе забърках

# 7
  • София
  • Мнения: 448
Мис Арк,  bouquet

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 717
Тук, тук Laughing

# 9
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Другата седмица ще бъде интересна  Grinning

мис арк, много хубава снимка си им сложила  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 210
мис арк   bouquet Интересна седмица се очертава другата  Mr. Green

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 717
Има две нови лица като гледам снимката Thinking

Тейлър е просто Sick

# 12
  • Мнения: 4 496
Има две нови лица като гледам снимката Thinking



Едното лице е дъщерята на Ерик и Стефани Фелиша. Сменили са актрисата

Мъжът до нея  мисля, че се казва Данте, ще имат /или вече имат/ дете, родено 2005 година. Поне според родословното дърво. Казва се Доминик. Shocked Дали не е син на Ник? Някой ще разясни ли? Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:19 от ♥ мис арк ♥

# 13
  • София
  • Мнения: 9 946
Ooooooo, Данте е поредният персонаж с неизяснено минало, свързано с...Тейлър, the Mighty Lips. Но и неговата връзка с "тази, която никога не умира" няма да се изясни, за съжаление.

Доминик се казва на Фелиша момченцето, защото си мислела, че е от Ник, нали бяха любовници по едно време. Ама после ще се окаже друго.

# 14
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Като се сетя как Ник се кълнеше в любов на Брук,сега със същите думи към дъщеря й,после пак към нея,после-Тейлър....А,преди това,между Брук и дъщеря й беше Фелиша....Ах,тези мъже #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт