Размяна на парфюми ХІV

  • 28 323
  • 228
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството. Добре ще е да се публикуват реални снимки, за да няма разочаровани и разсърдени после.

Ето линк към предната тема.

Във връзка с коментарите и "опарилите се" в последните теми, в първия пост вече ще публикувам и никовете на некоректни потребители, както и този, който ги обвинява. Нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС.

1.  burq1962 ( с никове още - danuhkata и Winter fairy) е изпратила менте на CherryPie, която го е препратила на nad_tab (инфото е от nad_tab).
2. anjela801 е изпратила менте на MNG, след това е отказала да развали размяната и я е заплашвана на ЛС (инфото е от MNG)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тези двата продължавам да ги разменям - явно не са много популярни и никой не може да ги намери и подуши (поне Miss Sixty). Може и за един, но да ми харесва; количествата нямат значение:

- 90 мл., пръснала съм само веднъж, купуван е от безмитен магазин и все още е в оригиналната си опаковка (без найлончето).

Ето описание:
Заредени и готови за действие с I`m going. Puma улови внезапната импулсивна енергия и създаде I’m going – два нови аромата за младите хора, които страстно обичат живота. I’m going за нея покорява с баланс от женствени флорални нотки с привкус на плодове - мандарина, сочна круша, ананас и топлите оттенъци на червен и бял жасмин, фрезия и роза.

 

- 30 мл., пръскано е 1-2 пъти, лятото си го купих от Канарските острови.

Eто и неговото описание:
Свеж и чувствен аромат, който създава незабравимо впечатление и вълнуващи чувстваАроматът е изграден на контрасти, уханни нотки на хелиотроп, създават усещането за провокативна женственост. Богатите и топли ароматни нотки на амбър и палисандрово дърво в основата допринасят за едно нежно, хармонично настроение.

# 2
  • Мнения: 8 460
 Предлагам Prada infusion d Iris.
Поръчах си опаковка от 200 мл и мога да отлея.
Предложения на лични!

невероятен летен аромат, траен и запомнящ се Grinning

# 3
  • Мнения: 3 094
Благодаря за новата тема на авторката!  bouquet

Да припомня, че търся капачка или цяло празно шише (заради капачката) на Ню - о дьо туалет на Ив Сен Лоран. http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Nu-Eau-de- … oilette-3169.html

# 4
  • Мнения: 1 196
Имам за размяна CINEMA  -   YSL  - EDP oстанали към 35мл от 50.
харесвам ориенталско-ванилови или ориенталско-цветни. Например:
Versace - Crystal noir
Gucci by Gucci
Trussardi Inside
Wish - Chopard
Obsession Night
Addict Dior

Предложения на лични   Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Разменям/продавам 45 мл Angel rose едп
Купих си нова бутилка, тази ми е излишна.
Може и да отлея по-малко количество.




СЪщо и:
Hypnose Lamcome edp 35 от 50 мл
Aigner Too Feminine 50 от 60 мл
24 Fauburg edt 20 от 30 мл

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Срам не срам - запис  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 34
Разменям CHANEL 5-95 мл от 100
GUCCI rush-30мл от 75
AMARIGE de GIVENCHY-25мл от 50.
Очаквам предложения Simple Smile

# 9
# 10
  • на пистата
  • Мнения: 5 832
разменям GUCCI ACCENTI КЪМ 15-18МЛ са останали от 50

# 11
  • Мнения: 3 641
Разменям 40 мл, приемам всякакви предложения на лични  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 10 309
Ето и моите предложения  Hug

Lanvin-Rumeur 2 Rose EDP, 100ml. нов, запечатан от Ягодка.



Salvatore Ferragamo Incanto Shine EDT 100ml. нов в кутия, пръснат веднъж за проба, купен от Ягодка.


Предпочитам парфюмите които съм посочила че искам в подписа ми, но приемам и други предложения, без тестери  Hug

# 13
  • Мнения: 17 546
Разменям Montana Blue by Montana 20-25 мл от 50. Средни нотки: божур и роза; базисни нотки: кипарис и мускус. Много траен и елегантен аромат!

# 14
  • Мнения: 289
И мен ме е срам, ама "запис"  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт