Вградена дъска за гладене

  • 15 426
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 931
Момичета някой може ли да ми покаже снмки на гардероби с вградени дъски за гладене че ще си поръчваме гардероб а чух за подобно нещо и ако е практично и удобно да си поискаме да ни направят.Ще съм благодарна да чуя мения и препоръки от имащите такава дъска.

# 1
  • Мнения: 206
И аз съм харесала вградена дъска за гладене , но на стената , при мен така е по-удобно.Нещо такова:

Но нямам никаква идея от къде мога да я купя newsm78, а и дали е наистина практично незная.
Ето ти и снимка на вградена дъска :
Издлежда доста по-стабилна от тази на която аз съм се спряла.

# 2
  • Мнения: 19 360
Много ми харесва цялата кухня, не само дъската - знаете ли кой я е правил?

# 3
  • Мнения: 3 830
Оу, това е изключително добра идея.   bouquet Особено след като не се вижда ясно кога ще мога да купя сушилня, с която се надявам гладенето значително да намалее.
Обаче ми изглеждат нестабилни. Към края си сигурно доста ще се огъва, пружинира... Но пък изглежда много лесно за разпъване, практична.

# 4
# 5
  • Мнения: 931
Много ми е интересно в тези куненски шкафове как се прибира тая дълга дъска?  newsm78
Иначе идеята е много готина и се замислям как да я реализираме.

# 6
  • Мнения: 19 360
Оплакнах си очите! Благодаря ти, Estellia!

# 7
  • Мнения: 3 830
Много ми е интересно в тези куненски шкафове как се прибира тая дълга дъска?  newsm78
Иначе идеята е много готина и се замислям как да я реализираме.

Самата дъска май е на панта и се сгъва на две. Май е така: http://www.spinalistips.se/bilder/3/37_3_ironboard1_600.jpg

# 8
  • Мнения: 19 360
 Дали и в БГ има някой, който ги прави тези чудеса? Ако знаете - пишете

# 9
  • Мнения: 3 830
Оплакнах си очите! Благодаря ти, Estellia!

Не, не, аз благодаря, че ме подсетихте за тази джиджавка, толкова улесняваща живота. Laughing От много години хоби ми е интериорният дизайн и всякакви такива механизми са ми много любопитни, но специално за тези гладачни бях забравила.

Дали и в БГ има някой, който ги прави тези чудеса? Ако знаете - пишете

Мисля, че единствено във фирмите за мебели по поръчка или по индивидуали проекти. Поне аз не съм виждала готови такива мебели в Бг.

# 10
  • Мнения: 2 211
Тук http://www.prodes.bg/ предлагат такъв механизъм, мисля че е немски на HAFELE. Видях го преди 2 месеца на втория етаж. Цената обаче, не помня.

Общи условия

Активация на акаунт