д-р Персенска

  • 34 140
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Април месец имам 4ас за д-р Персенска,много ми е притеснено ве4е 1,5г.неуспе6ни опити за бебе .Та искам да попитам някои знае ли как процедира тя,задължително ли е лапарото,или ако тя прецени.И имали мами на които е помогнала,ако някои ми разкаже малко за това какво ме 4ака много 6те съм благодарна!!!

# 1
не се притеснявай добър специалист е и след необходимите изследвания ще се преценява какво и как ще достигнете до успеха. не пристъпва директно към лапаро, а само в случай, че има проблем с тръбите. отиди на преглед, разкажи й за опитите си до тук и тя ще реши всичко. успех и късмет. Peace

# 2
  • Мнения: 116
Благодаря ти volleyball  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 875
emanuelaaa , нали знаеш, че д-р Персенска работи в екип с д-р Стаменов? В сигурни и можещи ръце си. Успех!

# 4
  • Мнения: 2 523
Забременях при нея без лапаро, с насрочен час за цветна снимка. Доктор Перси за мен е изключителен специалист и дори и забременяла ми следи бремеността до началото на деветия месец и ми препоръча гиниколог , при който да раждам , защото се водех нещо като паталогична бременост.

# 5
  • Мнения: 116
Моми4ета много ви благодаря,вдъхвате ми надежда Hug

# 6
  • Мнения: 1 732
здравей,емануела! аз също съм при д-р персенска от юни миналата година.мога само да ти кажа,че съм открила моя лекар.по-спокойна и по мила жена не съм срещала,приема ме без час дори,отговаря ми и на телефона.имам една неуспешна инсеминация,но пак продължавам с тях при нея.тя преценява какви изследвания да ти направи,на мен досега само хормони и имунологични,аз си отидах с готови изследвания от моя град.не се притеснявай въобще,всичко ще е наред!успех и стискам палци!

# 7
  • Мнения: 116
Благодаря ти миме,успех и даи боже   едно хубаво и здраво беб4е и на теб smile3504

# 8
# 9
  • Мнения: 392
Здравей Емануела, др. Персенска е страхотен човек, много мила, много добър специалист и много отзивчив човек аз преди 2 часа имах честа да го разбера, а инъче съм й пациент от септември миналата година и за мен тя е моят доктор. В сигурни ръце си, не се притеснявай, стархотен човек!!! Успех

# 10
  • Мнения: 116
Моми4ета много сте мили вси4ки,благодаря ви Hug

# 11
  • Мнения: 1 715
Аз мога да кажа същото за д-р Персенска.Тя и д-р Стаменов,са преди вси4ко Хора,много добри специалисти са и двамата! Довери им се и ще успееш! Peace Успех!

# 12
  • Мнения: 116
Даи боже вси4ки да успеем Praynig

# 13
  • Мнения: 126
здравеит на всички мн се радвам че е създадена тази тема  аз от октомври месец  съм при  д- пърсенска   и съм мн  доволна от нея и от  целия екип на клиниката като  отнушение  и   спецялисти така че emanuelaaa  не  се притестняви    срещах  се веднаш с д-р стаменов мн се притестних защото за пръв  път ходя при мъж гинеколог но  както и да е преодолях сръмът някак си  нали  целта   им е и нашата е да създадем нещо мн хубаво така че главите горе аз  се доверявам напълно  на тези лекари понеже  виждам мн щастливи случаи от техният труд успех на всучки  тази тема  е мн подходходяща да се подкрепяме една друга  успех на вси4ки и даи бойе скоро да се похвалим с  бебчета

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
За Д-р. Персенска каквото и да напиша, ще е слабо за да изрази чувствата ми към нея.
Тя вярваше заедно с мен и се бореше за щастието ми.
Прекрасен лекар и човек си избрала Емануела!
Забременнях от 2-ро ИКСИ, тя селди и бременността ми.
Целият екип на "Надежда" за мен са несравиними.
Желая ти успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт