Колко телефона имате в телефона си?

  • 2 537
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Днес реших да си прегледам основно телефонния указател на телефона си и за най-голяма моя изненада установих че имам около 50-60 номера и имена които нищо, ама абсолютно нищо не ми говорят. Колкото и да се напъвах не успях да се сетя кои са тия хора и защо телефоните им са в моя телефон. Явно аз съм ги записал ама кога и защо не знам.
Вие изпадали ли сте някога в подобна ситуация. Колко номера имате общо в телефона си и знаете ли всички номера на кого са и защо са там. Телефонния ви указател хаотичен ли е или си водите подробни бележки кой телефон на кого е и защо сте го записали.

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 380
Много са, не съм ги броила. От тях много малко са на близки хора-роднини и приятели, повечето са свързани с работата и има доста имена, които нищо не ми говорят, но нямам време/и желание/ да ги изтрия.

# 2
  • Мнения: 606
Около 300.

# 3
  • Мнения: 25 572
Нямам други телефони в телефона си.
Много ли ми е стар моделът?  Tired

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 3 376
Около 120 са.

# 7
  • Мнения: 2 448
Периодично правя чистка, за да не изпадам в твоята ситуация.  Laughing
В момента са 178, но преди седмица изрих десетина, които реших, че са ненужни.

Споко, Борка, твоя не съм го изтрила.  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 229
Около 200, а ми трябват по-малко от 10 от тях. Laughing
Но за да не изпадам в подобна ситуация, като записвам номера на някой, винаги си пиша нещо да ми напомня кой е, ако има опасност да не се сетя. Grinning

# 9
  • Мнения: 982
Нямам други телефони в телефона си.
Много ли ми е стар моделът?  Tired

То така се започва - телефон в телефона, разни гласове в главата и накрая - звездите ми го говорят. Crazy

# 10
  • Мнения: 15 619
Е, аз съм от другата страна на бариерата.
Винаги си ги записвам на бележки, които губя и когато ми потрябва човека, все му нямам телефона.
Ограничено количество са запаметените, така по-малко ме безпокоят....., че не вдигам на непознати. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 216
То така се започва - телефон в телефона, разни гласове в главата и накрая - звездите ми го говорят. Crazy

На такьв вьпрос, такьв отговор  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 448
Другарки, моля за по сериозно отношение. Вчера рИвахте за Борката във липсите, сега тъкмо пуснал тема , вие се хилите.   Mr. Green
извинявай Борка, ама и на мен ми стана смешно

# 13
  • Мнения: 592
на кой от телефоните?
имам на бюрото си две топчета с по 130-140 листчета с телефони - че и по 2-3 на листче. Ай сега питайте кой на кого е и за какво ми е.

# 14
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
То така се започва - телефон в телефона, разни гласове в главата и накрая - звездите ми го говорят. Crazy

На такьв вьпрос, такьв отговор  Joy Joy Joy
напълно сте прави Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт