Мазило след кола маска на триъгълника

  • 10 670
  • 15
  •   1
Отговори
Мами, кажете какво мазило покзвате след кола маска в областа на триъгълника? От половин година махам с кола маска, но през цялото време кожата седи като на пъпки, също така червена и груба, седи много грозно. След кола се мажа с бебешко олио, но явно трябва нещо по специално. Можете ли да ми препоръчате нещо? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 171
Ползвам епилатор, непосредствено след него пудря обилно с пудра Топоцин и няколко часа не мокря кожата в никакъв случай. Много ми помага пудричката, доста отдавна я ползвам и нямам никакви пъпчици и възпаления след обезкосмяване  Peace

# 2
  • Мнения: 306
Пробвай с този спрей  
На мен много добре ми успокоява кожата след епилиране на която и да е част на тялото. Не щипе, и не оставя следи. И много бързо червенината изчезва, а пъпчиците ако въобще се появят се скриват.

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз се мажа с ВИТА МЕРФЕН след кола.

# 4
  • Мнения: 137
вита мерфен newsm10

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 355
Козметичката ми след кола маска ме поръсваше с бебешката пудра Джонсънс.От почти година сама се правя и си използвам пудрата Peace.Поне 12часа не се мокри мястото. Naughty

# 6
  • Мнения: 306
А след напръскване със спрея аз мога да влезна в банята без проблем. Намокрянето не пречи. Попива много бързо, а и успокоява почти веднага. След попиването в кожата съм свободна да правя каквото искам  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Ползвам епилатор, непосредствено след него пудря обилно с пудра Топоцин и няколко часа не мокря кожата в никакъв случай. Много ми помага пудричката, доста отдавна я ползвам и нямам никакви пъпчици и възпаления след обезкосмяване  Peace
И аз така правя.САмо Топоцин.

# 8
  • rousse
  • Мнения: 19
аз пък  си купи едно мн яко мазило от козметичката ми на DEPILEVE -intime folisan  и се специално за слабини!!!

# 9
  • Мнения: 2 452
аз се мажа обилно с крем Здраве

# 10
Здравейте,
Аз използвам професионално мазило за тези зони то става за цялото тяло и е препоръчително да се използва.
Може да отидете на място да ги разгледате моя приятелка ми каза, че там е офис в които може да се купува и на дребно намира се
на  Гурко 27А даже може да разгледате и сайта www.depilissima.it  Аз останах много доволна даже ми казаха и каква кола маска да използвам за моята кожа

# 11
  • Мнения: 30
Бихте ли ми казали каква е тази пудра Топоцин?

# 12
  • Мнения: 29
аз се мажа обилно с крем Здраве
И аз така

# 13
  • Варна
  • Мнения: 815
Бихте ли ми казали каква е тази пудра Топоцин?
И аз искам да разбера  Peace
А къдеможе да се намери и на каква цена е  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 883
Бихте ли ми казали каква е тази пудра Топоцин?
И аз искам да разбера  Peace
А къдеможе да се намери и на каква цена е  newsm78

Във всички аптеки го има ..около 2лв е   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт