Фитнес в жк. Разсадника или Илинден

  • 5 047
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

отскоро живееме в жк. Разсадника , а от години се трупат
едни неприятни килограми по инак снажните ни фигури (еле
па моята)

Та въпроса ми е къде във гореупоменатите квартали на столицата
жк. Разсадника или Илинден може и Света Троица или Красна поляна
с две думи ооколо Арена запад, може да се ходи на фитнес в
приятна атмосфера ? ако някой може да препоръча нещо да
не се свени и да го направи Simple Smile

поздрави

# 1
  • Мнения: 6 386
В този район скоро отвориха нов фитнес,но трябва да попитам за точното му местонахождение. Знам,че е чисто и приятно ,с хубави и чисто нови уреди. Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 907
Използваме с мъжа ми един, който се намира на Ал. Стамболийски 65А - това е дългият висок блок зад къщичките на Стамболийски преди вагон ресторанта. Доста е малък, обаче във времето което ние ходим (събота и неделя в късния следобяд) няма почти никакви хора, което мен ме устройва.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 650
Около 3та градска има фитнес някъде.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 795
Около 3та градска има фитнес някъде.
Аз живея там и не препоръчвам.Има точно 3 уреда в този фитнес.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Мдаа този го отвориха съвсем наскоро, мисля да го посетя, картата била 100лв на месец, а еднодневката 8лв.
Мъжа ми ми каза, че бил разделен на мъжка и женска част, ма като гледам май не е. newsm78
 Ааа сега видях цените са различни.

# 7
  • Мнения: 1
има някъв на ъгъла на К. Величков и Сливница аз там мислех да пробвам , ако си струва ще поствам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 177
 Да има на Сливница-Атлетик,намира се в бизнес център Корнер ,ето и подробности http://www.athletic-bg.com/index.php?p=10&id=5&l=1

# 9
  • Мнения: 1
е точно там ходих, тесничко, надути цени но пък инак ми е близко и е приятно ...

# 10
  • Мнения: 75
здравейте ще съм много благодарна ако някои може да ми каже фитнес в стрелбище, търсих в интенет но намерих само женски фитнеси и един The Gym v които цените са за моя джоб. не ме устройва женски понеже искам да ходя с приятеля ми.  блаагодаря ви    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт