ура отслабнах с 4 кг за една седмица

  • 26 151
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте мили мами,
искам да споделя с вас как отслабнах с 4 кг за една седмица- по време на бременността качих 26 кг след раждането до към 2 месец свалих 16кг и следтова като се отпуснах, отново качих 5. Винаги съм имала воля да отслабна, но сега с каквото и да се захванех беше само до обед, преди седмица реших да сложа край и да се мобилизирам разрових се из нета и вижте какво открих. Страхотна диета, която отново не спазвам точно, но се получава става въпрос за Кленовият сироп, приготвям го като слагам 2 сл. от него, 2сл лимонов сок, 1 щипка джинджифил и 300мл вода, от тази отвара аз лично приготвам около 2 литра които изпивам през деня, а вечер си хапвам зелена салата с риба том, като и през деня намилам някоя друга солета. Течността напомня на цитронада изключително е приятна.
Относно намирането на кленовият сироп в началото се лутах много звънях по всички възможни магазини и го открих само в Пикадили, но се оказа че почти навсякъде го има, просто продавачите трябва да го потърсят на равта с мед и топинги имаго и в метро .
Препоръчвам ви тази диета супер е аз  лично продължавам докато не сваля тези кила.
Истинската диета е 10 дни само на кленов сироп и после захранване, но аз лично не мога да я спазя! УСПЕХ. Hug

# 1
  • Мнения: 4 187
Браво на теб, има специален подфорум  диети, отслабване, поддържане на фигурата  където можеш да споделяш резултати !

# 2
  • Мнения: 31
ок мерси

# 3
  • Мнения: 1 554
честито,гледай да не ги качиш пак Laughing

# 4
  • Мнения: 233
Изхабила си гликогена от черния дроб и вода. Похвали се как е следващата седмица.

# 5
  • Мнения: 17
Аз по време на бременност качих 20кг. и за 17 дни свалих13кг.без никакви диети. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 433
Ура,браво Laughing

# 7
  • Мнения: 1 817
Ох,  и аз се заинтригувах. да се намърдам и аз тука. Wink

# 8
  • Мнения: 2 960
ger4eto_sh ,браво.Сега трябва да задържиш постигнатото.

# 9
  • BG
  • Мнения: 2 217
Изхабила си гликогена от черния дроб и вода. Похвали се как е следващата седмица.

Това с гликогена не го разбрах ...  Rolling Eyes

Браво за резултата!!!!

Аз напълнях с 24кг и успях да сваля само 18кг. Сега събирам воля да отслабна и с другите, защото ми е много неприятно да се гледам такава ...  Tired

# 10
  • Мнения: 3 268
Аз по време на бременност качих 20кг. и за 17 дни свалих13кг.без никакви диети. Simple Smile
При самото раждане оставяш в болницата поне 10 кг,при мен така беше.Въпросът е кога ще махнеш това,дето ти е на дупето?Ето,в твоя случай това са 7 кг.За тях еде реч.Аз качих 17 при бременността,10 оставих в родилното и другите 7 кг свалих за 3 месеца без диета.Но хубаво е човек да не се тъпче и да се ограничава в храната.

# 11
  • Мнения: 2 013
Поздравления!   bouquet
Аз също оставих 15 от 30кг в болницата.
Сега ми остава да се преборя с 14!  Embarassed
Бих ти пробвала диетата,ама не е ли прекалено 10 дена само на течност?!  newsm78
 П.С. Питам,защото аз като ученичка изкарах една 10 дневка само на по кофичка кисело мляко на ден и в резултат си докарах,анемия и някой други екстри  ooooh!
????

# 12
# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Бих ти пробвала диетата,ама не е ли прекалено 10 дена само на течност?!  newsm78
 П.С. Питам,защото аз като ученичка изкарах една 10 дневка само на по кофичка кисело мляко на ден и в резултат си докарах,анемия и някой други екстри  ooooh!
Да и аз мисля,че е малко прекалено,аз карах на солети и освен анемията ми спря месечния цикъл.Така ,че мисля ако я пробвам ,но да си хапвам по малко,предполагам че пак ще има резултат.....

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:38 от slanced

# 14
  • Мнения: 2 110
Извинете за глупавия ми въпрос ,но не е много 4 кг. за една седмица ?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт