Бременна в 3 месец но отслабнала, нормално ли е???

  • 14 399
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Моми4ета аз съм бременна в 3 месец но до сега много повръщах и по4ти не ядях. Вместо да съм ка4ила, отслабнах с 4 кила!!!! страх ме е 4е ще те отрази на бебето!!!! някои минавал ли е по същия път и какво е решението.опитвам се да ям по 4есто и по малко но пак повръщам някои път. Моля за съвет Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 09:52 от didolitka

# 1
  • Мнения: 3 294
Според мен , няма място за притеснение , случва се . Аз примерно до началото на пети месец не бях качила нито един килограм , но въпреки това бебчето се развива нормално , даже е малко по-едричко .  Peace

# 2
  • Мнения: 3 010
Майка ми вместо да напълнее по време на бременността си с мен е била отслабнала, колко кг точно незнам, но факт е че с брат  ми е наддала около 15-20кг, а с мен много повръщала... Проблем е ако като цяло телесната ти маса е ниска, да речем аз в момента съм 45кг./160см и ако отслабна... ще стане 4удо  Sick Ако искаш помоли джипито да ти пусне изследвания на кръвна картина и пр. да видиш как са нещата. Лека бременност  Hug

# 3
  • Мнения: 105
не аз не съм толкова слаба, като забременях бях 66 кила, даже бих казала 4е съм пълна. а кръвна картина и урина дадох преди няколко дена и като си ги гледах резултатите си бяха в границите....а сега като се сещам и маика ми е много повръщала с мен и е била слаба...да не би да е наследствено нещо newsm78???????

# 4
  • Мнения: 3 010
Според мен тогава не бива да се притесняваш миличка  Laughing чувала съм и за др момичета които остлабват, като спре повръщането ще възстановиш  Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз свалих 5 кг докато повръщах.На бебето му нямаше нищо. PeaceПосле си наваксах

# 6
  • Мнения: 923
Не се притеснявай и аз бях отслабнала, много повръщах и нямах апетит .
Опитай със солени бисквитки на мен ми помагаха

# 7
  • Мнения: 105
благодаря моми4ета , малко се успокоих Simple Smile)

# 8
  • София
  • Мнения: 225
Аз не повръщах изобщо, но пък се чувствах много зле и каквото и да хапнех ми беше кофти. Само плодове ми се ядяха реално. И отслабнах 3-4 кг докъм 4-ти месец. После се оправиха нещата. До края на бременността не ми се отвори голям апетит, всичко си беше нормално.

# 9
  • Мнения: 3 010
И все пак чувала съм, че изписват лекарства против повръщане защо не поговориш с гинеколога си за това. Аз лично не мога да повръщам, а само се мъ4а опитвайки се за това, пак  е гадно ама търпя.

# 10
  • Мнения: 105
ми те ми изписаха деган, ама аз и него повръщам, пук няма кои да ми го слага на инжекции.....същто така и си слагах едни свещи4ки от тях ми беше станало по леко ама ги свърших а незнам то4но колко време могат да се използват.....лимоните ми помагат Simple Smile)) но пак не винаги......

# 11
  • хасково
  • Мнения: 378
Не се притеснявай за килограмите и аз бях като теб,до 4 месец отслабнах с 4 килограма,лекаря каза,че бебето си взема всико което му е необходимо,важното е да не се обезводниш,пий повече течности,може да ядеш обикновенни бисквити и солети.Успех!Дано скоро отмине този период и да  се наслаждаваш на една спокойна бременност! Hug

# 12
  • Мнения: 2 382
Май по-редки са случаите, в които се качва през първите месеци.Не се притеснявай.Само пий много течности, дори и да повръщаш, защото обезводняването е опасно и веднага се отразява на бъбреците.

# 13
  • Мнения: 1 740
Няма за какво да се тревожиш,и аз отначало слабеех и много повръщах. Гледай повече течности да приемаш.
Надявам се този период скоро да отмине и да се радваш на лека бременност.

# 14
  • Мнения: 3 695
не се питеснявай, май при повечето жени е така  Peace и аз отслабнах няколко кг.

Общи условия

Активация на акаунт