съпругата на ловеца?!?!

  • 3 207
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Съпруга ми е пного "болен"от тази болест деликатно наречена ЛОВ.Много от свободното си време прекарва в гората и това ме дразни.Вие как се справяте с това?

# 1
  • Мнения: 320
Моят е Рибар - ама не ми пречи. За дразнене да не говорим, даже когато си имам планове с удоволствие го изпращам на поредния гьол.

# 2
  • Мнения: 2 448
Съчувствам ти. Аз не бих го понесла. И този дивеч после, който трябва да се чисти и готви.  Tired

Единствено , с което мога да те успокоя, че е добре, че ЛОВЪТ е в гората, а не в някой нощен бар. Поне споделя плячката с теб.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 018
А сигурна ли си, че е в гората? Добър ловец ли е?

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Popcorn

# 5
  • Мнения: 82
абе сигурна съм ,че е там но ми се иска да не е толкова всеотдаен

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само за това ли се регистрира?

# 7
  • Мнения: 293
Ако тръгнеш срещу хобито му сигурно нищо няма да постигнеш.
По-добре си намери и ти хоби ако вече нямаш такова.
 

# 8
  • Мнения: 158
Ами поговори, може да има полза. Опитай и виж резултата. Да ти кажа повочето мъже май си имат някакви занимавки, би трябвало и ние жените да сме така. Едни са запалени по футбол, други по коли, трети по недай Боже жени или барове, пети по игри, покер, при теб е хубаво че поне е лов. Но щом ти пречи поговори. На нас жените май задълженията са ни в повечко и затова нямаме кой знае какви развлечения по различни от готвене и деца и т.н.

# 9
  • Мнения: 158
Е не чак да тръгнеш наистина срещу хобито му, но пък и не би трябвало това му хоби да се превръща в мания, не е полезно. Пък ако не вдява, да намери си и ти нещо, стига времето ти да го позволява.

# 10
  • Мнения: 2 018
Имаше една приказка: мъжа първо се интересувал от майка си, после от жени, после от работата си, после от лов или риболов. Не мож` го отказа от страстта му, но ми хрумва идея. Обличаш се като катеричка или сърничка и ... нека те отстреля.   Laughing

# 11
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
В гората има избор от хижи, тотели и т.н. Mr. Green

# 12
  • Sofiq
  • Мнения: 10
В гората има избор от хижи, тотели и т.н. Mr. Green
   Да не споменавам, че съвсем запалените /тези, които ходят събота и неделя с преспиване/ си имат обособена групичка, в която винаги има собственик на хижа в гората. И като свърши лова в късния следобед/събота/, познайте какво правят вечерта в хижата Mr. GreenВ неделя сутрин пак на лов и вечерта при жената.
   Ако не знаеш един лов протича по следният начин: ставане в 06-06.30; слагане на нещо за хапване в раницата и извеждане на кучетата. Гонене на дивеча от 07 до към 13 с почивка за хапване в гората. Ако случайно има много дивеч /а това през последните 3-4 години е рядкост/ може и до към 15, но никога по-късно. Следва прибиране в хижата и разфасоване на уловеното. Повярвай ми всичко приключва до към 16-17 според зависи. После следва веселата част Laughing Лягане чак към 02-03 и определено не си разказват само вицове. Да допълня все пак, че всичко си зависи и от мъжа Peace

# 13
  • Мнения: 26
Съчувствам ти , само че на моя съпруг освен страст лова му е и професия-обучава ловци  и т.н.
През седмицата е в гората по служба а през почивните дни за удоволствие.Най-лошото е че след лов 2 часа трябва да слушам за това-толкова е впечатлен.
С времето се примирих и приех това му хоби-няма как ,
не можеш го отказа ,като болест е !Започнах да се интересувам от видовете елени ,пернати ,от оптики и всичко което се сетиш.Даже си правим майтап ,че съм по-запозната от курсистите му.Въпреки ,че никога не бих стреляла по животно ,това е моят начин да съм съпричастна с интересите му.За моята половинка ловът е начин да разпуснеш.Освен, че релаксира завързва запознанства с много интересни хора "болни "като него.Моят съвет е да приемеш тази страст ,защото едва ли ще го откажеш.

# 14
  • Мнения: 2 388
Много се радвам, като ходи на лов. Тогава аз съм на лов в града Whistling


Съчувствам ти. Аз не бих го понесла. И този дивеч после, който трябва да се чисти и готви.  Tired

Вкъщи никога. Naughty Тези събития се развиват по разни хижи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт