подарък за РД за тинейджърка - какъв?

  • 1 463
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Не съм много сигурна, че темата ми е за тук, но и не се сещам  къде да си задам въпроса. Става въпрос за 16-годишната ми племенница, която в неделя има рожден ден и сме поканени да отидем. Нямам никаква представа какво можем да и подарим. Бюджета ни не е ограничен, но повече от 50лв. няма да отделя за повода. Може би и по-малко. Моля за идеи.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 985
Ако сте от София - в някой козм. магазини продават талони  за подаръци. Купи и за 50 лв и тя ще си избере нещо - грим, парфюм.
Ако обича да  чете - хубава книга.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че хубаво боди или бельо като цяло ще й се понрави. Или пък козметика.

# 3
  • Мнения: 9 776
Aisha, не съм от София, иначе идеята е чудесна. Другият вариант е направо да и ги дадем тези пари + хубав букет.
Шани, за бельо и аз си мислех. Обаче. Има един огромен проблем. Доста е пълно нашто момиче Wink. Абсурд е да и уцеля размера Wink. По същата причина не се наемам и дреха да и купя.
Мислех си за нещо, което би я развълнувало на тая възраст, ама то таквиз работи май няма Laughing. Само компютри и музика. Никакви интереси. Ужас! Много е трудно. Имам още малко време да помисля.Благодаря и на двете Hug!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ееееее, попитай дискретно за номера на бельото й... Гледам, че дъщеря ти може да свурши тази работа.

Иначе козметика, преса за коса, MP3 Или МР4... Но сякаш те са по-скъпи от 50лв. Thinking
Абе в крайна сметка, ако й ги дадеш паричките така, на ръка, сигурно ще бъдеш просто обожавана... Laughing

# 5
  • Мнения: 9 776
Шани, нали знаеш, че сега децата /макар че тя отдавна не е дете вече/ си имат всичко. Изброените от теб неща тя ги има до едно. Изборът ми съвсем се усложнява от факта, че те разполагат с повече средства от нас, т.е. аз не мога да я изненадам с нищо. Ситурно ще и дадем парички Peace. Благодаря ти!

# 6
  • Мнения: 1 849
Можеш да й купиш някоя красива кутия за бижута или сребърно синджирче или колиенце - те не са скъпи (че пръстен и гривна по-трудно се уцелва). Можеш да й вземеш един хубав халат (хавлия) за баня, има много красиви и са с връзки, та размера варира - Л или М. Или можеш един хубав комплект чаршафи, момичешки - рози, сърца...  Simple Smile
Надявам се, да съм била полезна.

# 7
  • Мнения: 258
Не съм много сигурна, че темата ми е за тук, но и не се сещам  къде да си задам въпроса. Става въпрос за 16-годишната ми племенница, която в неделя има рожден ден и сме поканени да отидем. Нямам никаква представа какво можем да и подарим. Бюджета ни не е ограничен, но повече от 50лв. няма да отделя за повода. Може би и по-малко. Моля за идеи.
Може да вземете някакво бижу! Може  кристали - тип "Сваровски"! Поне в София има и не са скъпи! Не се притеснявай- важно е отношението, а не цената! А бебокът ви е много сладък! Да  са ви живи и здрави и двете дечица!
Весел празник утре! Tada

# 8
  • Мнения: 9 776
Благодаря на всички за идеите Hug! Малко късно ни се обадиха за партито и така се случи, че днес не можах да изляза и нищо не купих в крайна сметка. Та ще дадем пари. Сигурна съм, че ще се зарадва и ще си купи сама каквото си прецени. Но от идеите ви ще се възползвам за други поводи и за други хора Peace. За някои от нещата не съм се сещала дори, че мога да подаря. Благодаря ви още веднъж!
 verona70, Hug!

Общи условия

Активация на акаунт