има ли подобен случай?

  • 776
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами!Искам да попитам следното-има ли някоя от вас,която да е забреманяла,след 3 поредни опрерации,които са  били направени в рамките на 2 год?Значи разказвам следното-бях с двурога матка на двата рога с по един яйчник.На 15-годишна възраст оперативно ми отстраняват едната тръба поради възпаление.През 2006г.,аз безпроблемно забременявам и износван живо и здраво детенце и през юни 2007г.,чрез скцио раждам прекрасната си дъщеря.Обаче поради някакво срастване се наложи два месеца по-късно да ме оперират пак,като оперативно ми отстраняват единия рог на матката,този без тръбата,това става през август 2007г. Четири мчесеца след тази операция , аз отново забременявам без проблем,и без проблем износих и второто си детенце,родих го отново със секцио,но за нещастие то почина ,един ден след като го родих,поради вродена малофорчмация на белия дроб.Това стана през август 2008г.От тогава минаха горе-долу,6м.,и аз отново се престрашавам да си помисля да забременея.Много искаме  второ детенце,обаче малко се страхувам,как ще протекат нещата след три операции в рамките на две  години,плюс още една преди 13тина години,плюс факта че ще съм бременна толкова скоро след операция.Зная на теория,какви са рисковете,зная и ако забременея какво следва-евентуално още една операция,но това не ме чак толкова много притеснява,повече ме е страх,дали всичко с бебчето ще е наред.Искам да помоля,ако има мами с толкова много операции и бременност след тях,да разкажат как е било!

# 1
Не мога да помогна в случая, но от сърце ти пожелавам да си имаш още дечица. Praynig

# 2
  • Мнения: 130
Не мога да помогна в случая, но от сърце ти пожелавам да си имаш още дечица. Praynig
                                                                                                                                           и от мен успех  и късмет newsm17

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Дендини, мисля че ние в случая не можем много да ти помогнем. Най-добре е да се консултираш с лекар какви са шансовете ти за още едно здраво бебенце след толкова скорошна нова операция. Но мисля, че все пак шанс винаги има, стига Господ да е с нас!
Пожелавам ти успех, ако решиш да поемеш този риск!

# 4
  • Мнения: 2 259
За 3 секцио тук във Варна бяха направили една жена крива.
Не беше казала,че предните 2 са секцио и трудно намери лекар да и направи третото.
Незнам причните защо пречат предните 2 секциота.
Но ,аз ти пожелавам една успешна 3 бременност и здраво бебе!

Общи условия

Активация на акаунт