Kакви играчки?

  • 2 015
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, много се радвам да отворя тази весела тема.  party006 smile3531 newsm07

Йоан вече се заглежда в играчките, които съм закачила на легълцето му и това много ме радва. (Той е само на 2 седмици! Нашто гардже... Wink)

Въпросът ми е: какви играчки да му купувам? Кои играчки са подходящи за коя възраст? Може да ми пращате снимки, линкове... (Дано не се възприеме като комерсиална темата...)

Мерси!  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 973
играчка за над леглото-въртяща и пееща.Ние й обърнахме внимание на 3м.,а на 6 м. я махнахме.Препоръчвам ти да вземеш евтина 15-20лв.

# 2
  • Мнения: 276
играчка за над леглото-въртяща и пееща.Ние й обърнахме внимание на 3м.,а на 6 м. я махнахме.Препоръчвам ти да вземеш евтина 15-20лв.

 Peace.Само че вчера от толкова радост я счупихме и вече нямаме.Иначе много и се радваше.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 508
Aбе, на една лекция на "9 месеца" казаха, че тези играчки са вредни, защото бебето не може да ги фокусира или да откъсне поглед и се обърква... Ама може би това е за много малки бебета...

# 4
  • Мнения: 9 973
щом пише,че са за бебета 0+,явно не са вредни,иначе биха гжи спрели от производство и продажба.Скоро имаше такава тема-потърси я

# 5
  • Мнения: 336
Активна гимнастика за около 1 месечно бебе. В смисъл от тогава започва да й обръща внимание.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 00:38 от AnMary

# 6
  • Мнения: 577


ДО 6месеца си играеше с нея

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Какво е това? newsm78 Shocked

# 8
  • Мнения: 577
Активна гимнастика когато бебето удари висящите играчки пее и свети когато започне да рита сините стъпала издават звуци.

# 9
  • Мнения: 2 374

От 3 месец и до сега играе с това,обаче вече като пиано,страхотно е.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 00:40 от AnMary

# 10
  • Мнения: 194
Моята мома се загледа във въртящата се играчка над леглото,някъде към 2 месец.Иначе бях взела някакви писукащи ,пеещи,които да държа в ръка и да й ги показвам ,докато е в мен.Ама тя изобщо не ги и забелязваше ,де.

# 11
  • Мнения: 1 554

ние имаме същата гимнастика,това може би е една от най сполучливите ми покупки Flutter

# 12
  • Мнения: 2 374

ние имаме същата гимнастика,това може би е една от най сполучливите ми покупки Flutter
И на нас също,страшно е занимателна и не е само за няколко месеца,което е най-хубавото.

# 13
  • Мнения: 2 149
Да,и при нас активната гимнастика се оказа много сполучлива покупка Wink

# 14
  • Мнения: 753
Има едни хубави играчки, които се завръзват за страничните прегради на леглото-предимно от плюш са, има на Чико и на по-евтини марки, като "килимче" са с форми, животни, неща за хващане  Peace
Моето дете много се радваше на 2-3 въженца дрънкалки, които бях завързала напреки на леглото му и то ги местеше, изучаваше, "смяташе", много сладък беше.

Общи условия

Активация на акаунт