Zeitgeist The Movie - Духът на времето или КОНСПИРАЦИЯТА !

  • 3 095
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
Някой гледал ли е този филм !
и какво мислите за него ?!

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
Аз, преди десетина дни, но само първата част. Втората все още чака.
Интересно ми беше, начина по който са погледнати нещата, събитията. Разбира се, че се пораждат съмнения  и мисли. Това е и целта. Дали е истина, това решава всеки сам за себе си. За съжаление никога не е само черно и бяло. Но...
Гледах го с любопитство.

# 2
  • Мнения: 372
Гледахме го с интерес и доста време след това се чувствахме тъпо. Не вярваме на 100 %, но ни въздейства филмът много.
Втората част е още по-интересна, поне за мен, но ме депресира повеча. Напълно сме съгласни, че монетарната система, в която живеем е изкуствено създаден и добре смазан механизъм. Но пък и прекрасно разбираме, че няма излизане от нея. 

# 3
  • Мнения: 139
Гледах и двата филма . Определено ме накараха да се замисля Rolling Eyes Почувствах се като малка част от голяма тракаща машина Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Мдаа гледах го и аз вчера, нещо историята за Бог и Исус не ми се вярва да е такава, но всичко останало за съжаление смятам ,че е истина.
Сега съм се наточила на филма за Нострадамус, но още няма субтитри. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 726
Аз го гледах, но каква е тази втора част? Малко не ми стана ясно каква е целта на обединението на целия свят? Другата версия, че наследниците на Христос управляват света ми се струва по-достоверна.

# 6
  • Мнения: 209
И аз го гледах, снощи и днес само това ми е в акъла, и преди това съм чувала от различни източници, че няколко човека управляват света и те могат да се разпоредят със нашите съдби както си искат, страхувам се че е истина.

# 7
  • Мнения: 206
Гледах го преди близо година Simple Smile
А, преди три месеца гледах и втората част Wink

Радвам се, че този филм се популяризира все повече и повече Peace

Относно коментари, не желая да давам, защото не искам темата да се превръща в за и против Peace


# 8
  • Мнения: 77
Гледах и двете части..
За съжаление всичко изглежда доста логично...Надявам се повече хора да го гледат!Не че с това може да се промени нещо...Заслужаваме поне да знаем по какъв начин ни манипулират!Ние сме просто едни марионетки...

# 9
  • Мнения: 116
 И аз наскоро го гледах този филм. И оттогава все нещо мира не ми дава. Накара ме много да се замисля. Запазила съм го и мъжа ми като се прибере тия дни да го изгледа. С него много обичаме да говорим на такива теми.
 А ще ми дадете ли линк към втора част?  ...плиисс Praynig
 Препоръчайте ми и други такива подобни филми  newsm78

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
ще го гледам задължително. много съм чувала за него. лично аз не мога да повярвам в конспирации (все още), но всички са  ми много интересни.
един познат го е гледал този филм и е тотално убеден, че всичко е истина ... той  беше убеден и че петролът ще свърши другата година и  май отчасти е прав, тъй чеее... Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 74
Гледайте  и "Измамата Обама" Има го в Замундата...

# 12
  • София
  • Мнения: 173
Гледах го ! Всеки трябва да го гледа, не е важно дали ще повярва или не. Според мен , филма дава много отговори на много въпроси и най- важното - по достъпен начин . Поне аз така го възприех.



P.S. Копирам един коментар от Замунда на потребител BadUser :
Мой приятел, който от 3 години живее в Минесота, си дръпна филма от торент тракер и след няколко дни на вратата му почукали двама господа, които го "посъветвали" да изтрие филма от компютъра си. Комунизма в България е една малка шега в сравнение с това, което става в Америка

# 13
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
това от послеписа ти предполагам, че не е станало заради самия филм,  а най-вероятно пича го е сийдвал и затова са го посетили. моят приятел ми разказа как на негов колега така са му почукали на вратата заради "илюзионистът", и то дръпнат от DC-то. Grinning затова да знаете - дърпате и затваряте програмата, че мегалан може да ви изкажат на лошите чичковци. Simple Smile))

# 14
  • Мнения: 802
Гледайте  и "Измамата Обама" Има го в Замундата...

 Ще го гледам тези дни , непременно и ще пиша .
 Други подобни филми може ли да препоръча някой ?!

Общи условия

Активация на акаунт