Всеки ден с наслада си говорим за Елада - 18

  • 20 830
  • 291
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 213
Цоп!!!! В морето от любов  Wink

 Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВЛЮБЕНИТЕ

Вижте моя подарък за днешния празник:http:

//www.snimka.bg/album.php?album_id=339184&pid=10554744


# 3
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
 Hug

# 4
  • Мнения: 558
meriloo, на ръката ти сигурно е още по-бляскав!

важно е да се празнува...няма значение кой празник ще отбележим. Айде наздраве  Simple Smile
и поздрав с любима моя песен... ти ми напомняш за любов... смених линка,че оригиналното клипче не подхожда на празника  Wink

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 14:47 от Azalee

# 5
# 6
  • Мнения: 213
Момичета, да ви подсетя  Wink Който не е гласувал за Белоградчишките скали в класацията за 7-е нови чудеса на света (вече сме на 2-о място  Party) може да го направи тук:

http://www.new7wonders.com/nature/en/nominees/europe/c/BelogradchikRocks/

Аз имам три имейл адреси и се регистрирах и гласувах с всички  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 85
Привет, момичета!

Сега на спокойно да се разпиша, че преди обед се притесних да не се разпишете много и затова побързах да я пусна. Искаше ми се да измисля някое готино заглавие, но здраве да е. Следващия път.
Ние нищо не празнуваме, но въпреки всичко голям пазар спретнахме. Утре ще правим прощъпулка на малката, трябваше и някои неща да си набавя за питката. Миналия път ми се получи страхотна, дано и утре да не се изложа.

Аз ви поднасям тази красива роза, ей така, като израз на уважение и благодарност, че ви има.


Марилуу, много хубав пръстен. С кеф да си го носиш.

Лина, добре че ме подсети да гласувам, че пак се отплеснах.

Амарилис, тъкмо да пиша и видях, че си сменила ника. Олимпия аз ти се знам и така си ми харесва.  Hug Утре ли е рождения ден на малкия, или нещо не съм сметнала.

# 8
  • Мнения: 213
Мелани, прощъпулката ще мине по вода, сигурна съм  Peace Благодаря за розата  Hug
Azalee, много хубава песен  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 392
Azalee, мерси за хубавата песен  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 372
maryloo, наистина много красиво бижу!
Честито от мен на празнуващите и честита нова темичка!
Melany като каза за питка проходилка ми стана интересно по кои обичаи /български или гръцки/ ще я правите. Тук е малко различно, а на моята девойка и предстои прохождане / ходи, но все още не се е пуснала сама/ и ми беше интересно да разбера повече за обичая. В общи линии знам, че тук се прави сладка питка с паричка в нея. Чупи се на парчета и се раздава на присъстващите и който намери монетата купува обувки на детето. На мен ми се иска да има и момента с избирането на някакъв предмет / от българските обичаи/. Така че май ще правим някаво съчетание.
По повод на блокадата сега ме подсети Лина, все забравям да ви кажа каква била новата "клетва" на шофьорите: " Да те хвани гръцка стачка на Кулата!" Joy Joy Joy
Хубава песен!
А за Белоградчишките скали и аз се мотам и още не съм дала своя глас, но ще поправя грешката и ще гласувам от всичките си мейли, че даже и от тези на съпруга ми!

# 11
  • Мнения: 213
Момичета... ето го нашият празник за Свети Валентин сега по-конкретно  Wink Току-що братовчед ми и японката ни се обадиха, за да ни кажат, че преди няколко часа са сключили брак  Heart Eyes Датата беше изписана на халките им, но аз изчаках за по-сигурно. Та сега черпя. В Турция алкохолът е кът, но тези запаси съм ги домъкнала от различни места  Mr. Green Наздраве!



По повод на блокадата сега ме подсети Лина, все забравям да ви кажа каква била новата "клетва" на шофьорите: " Да те хвани гръцка стачка на Кулата!" Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy

А за Белоградчишките скали и аз се мотам и още не съм дала своя глас, но ще поправя грешката и ще гласувам от всичките си мейли, че даже и от тези на съпруга ми!

Само така  Peace Аз направих същото, само сега моят трябва да си провери мейлите, да "завери" гласуването  hahaha hahaha hahaha Гласувах и за Олимп все пак  Wink

# 12
  • Мнения: 59
МЕРИЛУУ СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГО НОСИШ

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ!

Аз съм много болна хвана ме грип и на всичкото отгоре съм и на работа.  smile3511

# 13
  • Мнения: 1 372
Честит рожден ден на Константинос на Олимпия!
Да расте весело и здраво дете и много да радва цялото семейство!
Весел празник!
                                                                       

И за гордата мама!
                                                                             

BOIKOM2005 бързо оздравяване!
ThracianLina  да са ви честити младоженците! Дълъг и щастлив семеен живот им желая!
Хубави запаси, това от Мезек е много добро, но трудно се намира. Явно доста си се потрудила!

# 14
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честит рожден ден на Константинос!
Весел празник и много подаръци!


Общи условия

Активация на акаунт