Вашите интерпретации, моля или има ли тук вещици и самодиви??

  • 4 363
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Вещици, вълшебници, магьосници, самодиви, феи, русалки, сирени...
С кое от тези понятия се отъждествявате и защо? Не ми вадете уикицитати...искам вашите интерпретации на тези...същества  Grinning

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 16:46 от Филаделфия

# 1
  • Мнения: 197
Аз съм вещица, от най  - лошите  Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 1 517
Мен наскоро ме определиха като вещица, в допълнение със "зла" и "горска"  Mr. Green Първо се вбесих, но после взех да си го харесвам...и си го сложих в скайпа за име. Но едно приятелче каза, че редпочитал да си напиша фея или самодива...Аз му викам, че това най ми ляга на сърце, той - не! Не било романтично и секси...На мен пък феите са ми малко лигави като понятие  newsm78

# 3
  • Мнения: 6 991
Ау каква хубава тема Simple Smile
Нещо средно между магьосница и самодива съм.
Ужасно добро същество, което живее в гората, до река, говори си с всички животни и растения, скали...
Едновременно с това много красива, до прелъстителност, но живее далеч от хората и няма за самоцел прелъстяване на момци.
Второто не съм, разбира се Laughing Simple Smile
Но ако трябваше да си избирам такова същество - те това ще съм.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз съм Фея. Мия с желание.  Mr. Green
Ох, абе Делта Дюкановице, как си се префасонирала. Не мой да те познай човек.

# 5
  • Мнения: 1 517
Самодивата и Русалката са сестри: едната прелъстява в гората, другата във водата. По природа са добри същества, но понякога правят бели.
Феята и вълшебницата също са сестри и първи братовчедки на русалката и самодивата. Но те правят само добрини.
Вещицата и магьосницата...са по-скоро братовчедки помежду си, като първата е подвластна изцяло на тъмните сили, а втората се люшка между доброто и злото.
От тук излиза, че магьосницата е далечна роднина на феи и рускали, а вещицата...тя е от другия джинс  Mr. Green



колкото до Дюкан...минал и заминал покрай мен; ще трябва да го догонвам, че лятот идва

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 14:22 от Филаделфия

# 6
  • Мнения: 1 212
Можеш да включих и  "мъничките" ... днес ги гледах в една интерпретация на Снежанка  Simple Smile
Те са братовчедки на седемте джуджета. Правят добри магии , ама не много мощни.
От филма има и още един персонаж - Майката Природа .

Чудите се как ми направило впечатление ли ? .... Много лесно : от снощи изгледах филмчето 4 пъти със сигурност  Tired

Иначе съм Русалка  Sunglasses

П.С . http://axelbg.net/details.php?id=8208 - ето линкчето

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 14:26 от Magesta

# 7
  • Мнения: 1 517
За какви "мънички" иде реч, я ме светни...у нас сме на вълна уинкс и нищо друго.
Елфи ли имаш предвид или джуджета от женски пол  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 277
Аз не съм нито фея, нито русалка, нито вещица, нито самодива. Живот и здраве, един ден ще стана свекървещица  afwitch.

# 9
  • Мнения: 1 517
Предполага се също, че вещицата е свекърва на феята. Майка и би трябвало да е вълшебницата.

# 10
  • Мнения: 112
Аз съм си "елфея".В дън гори живея и из  облаците се рея...Докато някой не ми подреже  крилата за пореден път.Тогава ставам вещица  за известно време, само за малко Joy

# 11
  • Мнения: 1 849
Аз трябва да съм самодива... Чувствам се понякога самотна, и съм си малко дива, а и бих живяла все в горите...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Предполага се също, че вещицата е свекърва на феята.

О! Всичко съвпада! Свеки е вещица, значи аз наистина съм фея.  Laughing

# 13
  • Мнения: 194
Зависи на къв кеф ще ме сварят.

Мога да съм и фея и вещица Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 212
Предполага се също, че вещицата е свекърва на феята.

О! Всичко съвпада! Свеки е вещица, значи аз наистина съм фея.  Laughing

Амин !  Mr. Green ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт