Помагайте - мотиви с влакчета!

  • 2 498
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
Синът ми е луд на тема влакчета. Разбираемо е, че това ще бъде основен повтарящ се елемент в новата детска стая. Леглото е стилизирана конструкция на локомотивче, ще има пано "Полярен експрес" на стената. Сложила съм и графики на стари локомотиви в рамка. Обаче с текстила го закъсвам. Не съм видяла никъде нищо с влакчета. Ако някой е мернал нещо такова, да свирка. И изобщо, ако сте видели някъде да се продава нещо с влакчета, пишете, може да е от полза.

# 1
  • Мнения: 2 211
Побут.

# 2
# 3
Мисля, че стига да е достигнал възрастта можете да му вземете едно влакче за сглобяване.Щом го влече определено ще развие въображението и техническите му способности.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 294
Леле tety,
имахме същия период!
Бяхме на тема влакчета!Много търсих ПОНЕ книжки и бях абсолютно изненадана, че такива няма!Поне в Пловдив!
А все пак влаковете, в старите му варианти са култови за момченцата!
Поръчах от приятелка в Лондон!
И най-накрая имахме 2 книжки!
Иначе периода преодоляхме с цял сезон ходене до съседното градче с влака през уикенда!
 Peace

# 7
  • Мнения: 2 211
Момичета, много благодаря зя линковете   bouquet!

Илея, де да беше период. Вече 2 год. ми вади душата с тия влакчета. Влакчето Томас било бебешко и не го задоволявава. Иска полярен експрес, влакът - стрела, Санта Фе, Източен експрес и др.  Shocked То няма лошо, ама всички тези са колекционерски модели и са ужасно скъпи. Да не говорим колко е трудно да се купи такова нещо. У нас във всяка стая се сглобяват релси и туткат влакчета. Намира в ю туб клипове с влакчета и си ги гледа по цял ден. А е едва на 4,6 години.
Миналата пролет пуснаха 5 книжки - превод на влакчето Томас. Ужасно са глупави, но преди сън не иска приказки, а да му чета от тях. И си ги харесва, представи си! Скоро купихме енциклопедия Влаковете и той ходи навсякъде с нея.
Снощи отказа да учи стихчето за осми март от градината. По този повод баща му реши, че явно нищо няма да излезе от него и направо от първи клас, да го пращаме в училището за машинисти.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 415
На Соф(т)прес (така и не си спомням ила ли го това т), има една поредица, която представя различни "неща" - Птиците, Големите котки, Змии и там една от книгите е "Влакове". Аз много я харесвам, има илюстрации, технически данни, история на влаковете. До сега никой нито веднъж ни я е купил в магазина, не знам защо, точно вчера ги преподреждах и се чудех как така от някои зареждам непрекъснато нови, а точно от Влакове и Динозаври, които на мен са ми нй-интересни - нито веднъж...

 

# 9
  • София
  • Мнения: 280
Ако ти се занимава и във къщи сте с латекс може да си нарисувате заедно едно влакче на стената. Колко е голям сина ти?
Може да направите шаблон от картон или нещо такова и да го изрисувате заедно, мисля, че ще вие е забавно и на двамата.

# 10
  • Мнения: 2 211
get_real вече я имаме тази книжка Peace

densky, с латекс сме, да. Обаче детенцето е алергично и малко се притеснявам от боите да не му стане нещо.

Благодаря на всички които се включват в темата!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 280
Продават мисля, че беше в office1 бои, които са специални за деца, за рисуване с ръце. Сега мисля да купя на моя хубостник и да се оплескаме здраво  Mr. Green Едната стая ни е почти празна ще сложа един стар чаршаф и ще плескаме. Може да видиш за тези бои мисля, че пишеше изрично, че не причиняват алергични реакции, разбира се ти си знаеш най-добре.

# 12
А ако Ти потрябват истински влакчета за игра (като хоби) свиркай на Л.С. Моя е на 3.5г. и единствено се затруднява с поставянето върху релсите

Общи условия

Активация на акаунт