Костюм за абитуриент

  • 6 716
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 916
Ще бъда много благодарна, ако ме насочите към магазини за абитуриентски костюми.
Разбрах, че в момента Асеновград е много актуално място за пазаруване, но за момичета. Намират ли се там и хубави мъжки костюми?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 819
Според мен не си струва да се ходи до Асеновград за мъжки костюм, по-дъбр вариант е Пловдив например.

# 2
  • Мнения: 6 916
Тук май обичайно се казва "запис"  Mr. Green но тъй като аз съм пуснала темата, не е уместно да го казвам  Mr. Green
Просто я вдигам нагоре, за да получа евентуалише отговор от някой запознат.

# 3
  • Мнения: 95
Моето лично мнение за Асеновград е,че за момчета няма много избор и не си струва специално да се ходи доо там-поне миналата година беше така.Ако искаш питай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338268.0 мисля,че там ще ти помогнат повече  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Не пишеш от къде си, че трябва да ходиш в груг град за костюм.
Моя син миналата година беше абитурент. Април месец ходи на предварителен изпит в унсс, отидох с него до София за да разгледаме и евентуално купим нещо от там. Предполагам има свестни магазини със свестни костюми на нормални цени ама туристи като нас де да се заврат - по Витошка и прочее. Егати цифрите, егати грозотиите. Не му купих нищо, само в Капаска харесахме едно сако ама негов приятел си беше купил същото и съответно ние не купихме. Явно и на него му писна, спря се на някакъв костюм в Денил и каза с отегчение 'тоя става...'. Аз обаче не давам стотици левове за нещо което просто 'става'! Само си загубихме времето.
Във Варна после си купи отделно сако, риза и обувки. Панталона го харесах аз щото той нищо не разбира от панталони. Най-много и симпатични костюми имаше в "крис' , и цените са повече от добри за качеството на дрехите. Сакото и ризата си ги облича после много пъти с дънки, панталона и обувките си стоят в гардероба.
Всичко зависи от това кой как приема това събитие и колко пари е готов да плати. Имам познати дето събират родата, правят ремонти, хвърлят луди пари. Аз съм друг модел, по-практичен/да не кажа стиснат'Simple Smile))) Мога да дам 500 лева за чифт дънки които ще носи и им се кефи но няма да ги дам за костюм който едва му харесва и ще облече веднъж...

# 5
  • Мнения: 6 916
@maranthea , благодаря за линка  Simple Smile  bouquet
@Flash*, аз разсъждавам по същия начин  Simple Smile цифроманиите са ми далечни  Mr. Green предпочитам да дадем повече пари за нещо, което ще носи после, а не да стои като музеен експонат в гардероба. Питах за Асеновград, защото разбрах, че в момента е много нашумял/точно заради абитуриентски дрешки/ но предимно за момичета. Казаха ми, че и цените били съвсем прилични. На около 300 км. сме от там, но това е един хубав повод да се разходим до Южна България  Wink Исках да проверя само дали разходката си заслужава - да не бием път напразно.  Simple Smile
Благодаря на всички за отговорите, отлитам в другата тема.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт