може ли на 2,5г.да я боли зъб

  • 609
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
моля ако някой знае дали може на 2,5г.да боли зъб да пише нещо по въпроса.детето плаче,пипа си зъбчето-отдавна пораснало и казва че я боли.има и кашлица,температура,мисля че може небцето да я боли,но ми показва зъбчето.какво да правиме,на зъболекар ли да ходиме

# 1
  • Мнения: 3 830
Друго решение едва ли можете да измислите, нали?
Идете на зъболекар. Peace

# 2
  • Мнения: 166
Щом има зъбче напълно възможно е ида има болка-заведи детето на стоматолог-какво като са млечни?-тези зъбчета също могат да боледуват.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На една моя позната детето и беше на 2 години,когато вече имаше 2 кариеса.Така,че може.Но температурата и кашлицата не са от него Wink

# 4
  • Мнения: 3 146
Може да я боли, да, може дори да е инфектиран нещо венецът, затова на стоматолог идете задължително!

# 5
  • Мнения: 4 784
Заведи я на зъболекар. Аз от малка съм с проблемни венци и много често съм мислела, че болката, която усещам идва от зъба, но всъщност се оказва от венеца.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Зъбчето може да има и кариес, който ти да не виждаш, особено, ако е близо до венеца.
Стоматолог ще ти каже най - добре!

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Може, разбира се.
Не мъчи детето и го заведи веднага на зъболекар.

# 8
  • Мнения: 2 110
Може защо да не я боли. Заведи я на лекар ,тази болка не е приятна.

# 9
  • Мнения: 5
благодаря на всички

# 10
моля ако някой знае дали може на 2,5г.да боли зъб да пише нещо по въпроса.детето плаче,пипа си зъбчето-отдавна пораснало и казва че я боли.има и кашлица,температура,мисля че може небцето да я боли,но ми показва зъбчето.какво да правиме,на зъболекар ли да ходиме
[/quo

по същия на4ин и моето дете описваше болката,пък се оказа- отит(понеже от ушенцето болката ирадиирала в зъба)!

# 11
  • Мнения: 9 776
Щом има зъби, нормално е и да болят. Посъветвали са те вече.

На една моя позната детето и беше на 2 години,когато вече имаше 2 кариеса.Така,че може.Но температурата и кашлицата не са от него Wink

Никакъв проблем няма болен зъб да доведе до Т и кашлица, т.е. до проблеми с гърлото.

Общи условия

Активация на акаунт