Бодилайн?

  • 1 291
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
http://www.bodyline-bg.com/company.htm

Някой има ли отзиви? Това вибросауна ли е? И въобще мога ли да ги ползвам и да кърмя? Няма ли да ми се стопят циците? А за цената някой има ли инфо? Искам да сваля 8 килограма, освен разделно хранене май нямам друга опция....

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Малко инфо  Wink -Бодилайн е гръцка фирма създадена в края на 60-те години.
Това, което си дала като линк показва какво можеш да направиш(загубиш Grinning) в техните центрове.
Не знам какво имат като база в БГ, но тук има каквото се сетиш Laughing. Програми за бременни и току що родили също.За цени също не мога да ти помогна, но тук са достъпни за почти всеки.
Най-добре се обърни директно към тях за да ти кажат точно това, което те интересува.
Успех

# 2
  • Мнения: 6 315
Ух, аз не знам Тeopr за какво "имат" говориш. Познавам собственичката на центъра тук и то съм с не особено приятни впечатления от нея, но когато направи фирмата си тук просто закупи няколко сауни и апарата от Гърция и си взе името. Ти ме наведе сега на мисълта, че не е представител на оригиналната Бодилайн в Гърция, а може и да е. Мисля, че процедурите й не са особено евтини, поне преди време не бяха никак евтини. Аз съм влизала в една от вибросауните и не е нищо особено. Лично според мен не помагат особено тези неща.

# 3
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Margarita тук имат всичко, което се сеща човек от масажисти до всички процедури с лазер. Лекари и диетолози. Въобще всичко за външния вид. Тази фирма една от трите най-големи и известни тук.
Жалко, че в София са се изложили, но е съвсем възможно да са взели определена апаратура и с нея и името. Като твоето мнение има една приятелка, която ги посети преди доста години в София, но си мислех, че нещата са се променили.

# 4
  • Мнения: 6 315
Е, значи в Гърция си е съвсем сериозна фирмата и не е "въздуха под налягане", който се предлагаше тук. Предполагам само името им е взето  ooooh!.

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Това им е официалния сайт http://www.bodyline.gr/en/home/index.asp

# 6
  • София
  • Мнения: 3 960
3 процедури седмично, по 40 минути, цена за 1 месец 600 лева....МАй няма да стане...

# 7
  • Мнения: 6 315
3 процедури седмично, по 40 минути, цена за 1 месец 600 лева....МАй няма да стане...
Shocked Те са луди!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
3 процедури седмично, по 40 минути, цена за 1 месец 600 лева....МАй няма да стане...
Shocked Те са луди!

мдаа, по 50 лева е една процедура....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
3 процедури седмично, по 40 минути, цена за 1 месец 600 лева....МАй няма да стане...
Shocked Те са луди!

мдаа, по 50 лева е една процедура....

мързи ме да смятам но ако се пада по 50лв е нормално за тоя род процедури
инак са си мнооого пари  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт