КГБ = Клуб на Готините Баби - 62

  • 16 130
  • 446
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 558
Добро утро скъпи, момичета!

Жабче, страхотна темичка, благодаря ти!

За теб!

Приятно изкарване на срещичката ви!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 529

 Добро утро!
Жабче ще ти благодаря лично. Писах в старата тема.

# 3
  • Мнения: 179
Добро утро от студения Бургас,Жабче темата както винаги е супер  bouquet  bouquet.Приятно изкарване на срещата ви софиянки,ще чакаме снимки.

# 4
  • Мнения: 7 362
                          Хайде и аз да цопна в блатото!  Laughing Темичката отново е супер!Браво,Жабче!!!
                          Да ви сложа и тук закуска и то не в студа , а на топличко на двора! Laughing

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , камината или подовото си пуснала на двора.  Laughing
Уф , чакам вече зеленкооооо  Peace

Шпунц , след малко ще се приготвяме и тръгваме.  Hug

На всички , няма за какво (моля , моля) , трябва да пишем някъде.  Thinking
Правим кой кво може.  Hug Много , много не се вталяавам , за десетина минути така се твори.  Laughing

Айде , до по-късно.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 728
     Жабче,темата е страхотна!Благодаря за старанието и търпението!
  Жабче,Дидиа,Шпунц ,Айша весело изкарване на срещата и да поздравите Джучка.Да са снимате!

# 7
  • Мнения: 7 362
                      Яжка,аз май няма да отида защото адски ме боли глава,а трябва да ида и до майка.
                      Ти с Викито ли си ?

# 8
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета!
Жабке, набързо, ама пак на ниво е темата! Благодаря!
Дидиа, дано бързо ти мине главата и имаш хубав ден! Почивай повече!
Момичета, които ще ходите на срещата - то е ясно, че ще бъде страхотно. Гушнете се и от нас! И после да се отчетете!
Аз тия дни почти не влизам - нали разхождам и на майка кучето два пъти на ден. Докато отида и го разходя, да го върна и нахраня и след малко хайде пак. То поне през почивните дни Марин разхожда нашия.
Снощи бяхме с приятели у тях. Уважихме всички празници подобаващо Laughing Мислехме да отидем днес извън града на разходка, ама се отказахме - доста е студено и мрачно.  Така, че само на кафе ще излезем след малко!
На всички желая хубав и спокоен почивен ден! Много обич и много усмивки да има край вас! smile3525

# 9
  • Мнения: 1 768
Запис и от мен. Peace

Темичката е отново прекрасна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жабче,голям майстор си. Hug

# 10
  • Мнения: 549
Жабче, брагодаря за разкошната темичка.
Момичета, аз написах рецептата в нашия блог на темата ни ,които иска да я види - Брауни/т.е. шоколадов сладкиш/
Софиянки ,весело изкарване на срещичката.

# 11
  • Мнения: 7 362
                    Аз съм си в къщи. Cry Май ме е хванал вируса,че имам Т.Не е висока ,но....ми изяде срещичката.

# 12
  • Мнения: 549
Дидка съчувствам ти.Аз при първи симптоми на грип/главоболие,температура,втрисане,болки в костите/  веднага си вземам Ремантадин-50mg.Най добър е ефекта ако се започне да се пият до първите 48часа от първите симптоми на грип.Пие се по схема.
Ако искаш се посъветвай с някого- джипи или аптекарка.
На мен джипито ми го изписа преди време  и така няколко пъти съм се отървавала от сериозен грип.
Желая ти бързо оздравяване.

# 13
  • Мнения: 263
Здравейте дружки! Hug
Жабче, благодаря за красиво оформената темичка!
Това е за теб:



И аз съм вкъщи - чистя, готвя, прибирам пране, както винаги едно и също. Веско и Христо заминаха по работа на село. Вчера да се похваля кръвното на Веско е по-добре. Не съм засичала по-високи стойности от 125, предния ден стигаше до 130. Надявам се да отшуми постепенно, за да се успокоим и ние, и тук да ви пиша от сега нататък само хубави неща.
Жаки, дано и ти оправиш здравето си, лекувай се, млада си!
Дидия, съжалявам, че главоболието ти е попречило да отидеш на среща, наистина много гадно, но не се тревожи, ще имате и други срещи. Дано ти мине. И аз още се сополивя, но поне нямах температура, а за главоболието ми помогна Парацетамола.
Пожелавам приятна среща на софиянки, чакам с нетърпение да ви видя пак на снимките, колко ли сте отслабнали и още по разхубавени и чаровни! Hug Hug Hug
На всички останали лек почивен ден! Hug Hug Hug

# 14
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271
 ЦООООП И ОТ МЕН!
Ние до преди малко нямахме комп:Моят решил да смаже вентилаторчето и като го пуска.....той се рестартира.Добре,че на тукашния братчед момчето си е дошло (а то е специалист с диплома!)та дойде и го направи.Нещо се изключило,че наново го инсталираха!

Жабче,чудесна темичка!Сега ще се върна да прочета последните страници от предната.
А вашата срещичка още ли тече!Хайде идвайте си,че да разказвате!А това е от мен за твоето старание!

 

Общи условия

Активация на акаунт