Скорошни впечатление от "Приказка без край"?

  • 12 719
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Пуснах търсачка, но открих мноого бегла информация , затова ви моля да пишете , ако имате скорошни лични впечатления. Ходихме със Станиславче и направихме предварителна резервация, обаче още се чудя. Едвам успях да разбера какво ми говореше девойката, зашото имаше РД, а Станислав опищя света да играе с децата. В крайна сметка разбрах за обща цена от 250 лева, която включва гледането и забавляването на децата за точно 2 часа, детски менюта-твърде не запомних-и кетеринг с 4 плата за големите.
Миналата година бяхме в Тинки Уинки, ма нещо май тясно ни дойде. Та....споделете, моля.

# 1
  • Мнения: 8 999
Бяхме на рожден ден там преди месец. Вече има втора зала, която ми се стори много по-хубава от първата. И мястото за родителите е повече, и пространството за децата е по-голямо, а и някак по-луксозно ми се видя. Доколкото знам може да се доплати за допълнителен половин час, т.е. празникът да стане 2ч. и 30 мин., което е горе-долу добре. Два часа ми се вижда прекалено мизерно.

# 2
  • Мнения: 5 370
Бяхме на рожден ден там преди месец. Вече има втора зала, която ми се стори много по-хубава от първата. И мястото за родителите е повече, и пространството за децата е по-голямо, а и някак по-луксозно ми се видя. Доколкото знам може да се доплати за допълнителен половин час, т.е. празникът да стане 2ч. и 30 мин., което е горе-долу добре. Два часа ми се вижда прекалено мизерно.
Blagodaria ti za mnenieto, problemyt e, che nie rezervirahme za 18.30, prednia chas e ot 15.30. I veche togava ne mojelo da se udylji, che triabvalo da chistiat.
Az tochno vyv vtorata mai hodih, za po-malkite deca. I, da, mojeli da se syberat 20 vyzrastni.

P.S.Kirilicata izchezna i ot kompa mi, i Kredora i toi si otide. Shocked

# 3
  • Мнения: 429
Празнувахме преди три седмици - около 20 възрастни и 14 деца, в залата за по-малките деца. Към минималния пакет доплатих за две деца и поръчах още едно плато за възрастните, защото реших, че няма да стигне храната. Остана поне една трета, като всички си хапнаха добре. Отделно се плаща за напитките за възрастни, излезе към 45 лв. За децата поръчах отделно представление "Красавицата и звяръх". Дойде актриса, имаше костюми и кукли и децата се забавляваха много. Момичетата от клуба й помагаха, особено през времето за свободни игри. Останахме доволни.

# 4
  • Мнения: 5 370
Празнувахме преди три седмици - около 20 възрастни и 14 деца, в залата за по-малките деца. Към минималния пакет доплатих за две деца и поръчах още едно плато за възрастните, защото реших, че няма да стигне храната. Остана поне една трета, като всички си хапнаха добре. Отделно се плаща за напитките за възрастни, излезе към 45 лв. За децата поръчах отделно представление "Красавицата и звяръх". Дойде актриса, имаше костюми и кукли и децата се забавляваха много. Момичетата от клуба й помагаха, особено през времето за свободни игри. Останахме доволни.
Мишонка, супер, значи, цената за този т.нар. пакет "минимален" е 250? Ние няма да стигнем толкова деца, даже 10 не знам дали ще има, но аз казах, че си поемам остатъка.

Моля, ако може, припомни ми на ЛС -или тук-какво включваше детското меню и 4-те плата за възрастни.  bouquet

# 5
  • Мнения: 429
Мишонка, супер, значи, цената за този т.нар. пакет "минимален" е 250? Ние няма да стигнем толкова деца, даже 10 не знам дали ще има, но аз казах, че си поемам остатъка.

Моля, ако може, припомни ми на ЛС -или тук-какво включваше детското меню и 4-те плата за възрастни.  bouquet

250 е минималният пакет - до 12 деца и май 15 възрастни беше. За децата имаше сандвич, тип хамбургер с шунка, купа пуканки, купа зрънчо, солети, сок Капи. Има и втори вариант за детско меню, но не го помня  За възрастните - 4 плата - соленки тип бутерки, панирани сиренца и кашкавалчета, сандвичи-хапки. Платата са в големи чинии за сервиране. Вторият вариант за възрастни е "вълчо плато" - месни мезета. Към варианта със садвичите, който аз избрах, прибавих и едно вълчо плато допълнително. Струва 22 или 24 лв, вече не помня, но това е излишен разход. Възрастните бяхме повече от 15 и се бях притеснила, че няма да стигне храната.

# 6
  • Мнения: 5 370
Мишонка, ти си златна. И аз едно вълчо плато ще приготвя.
Много, много ти благодаря, успокоих се.  bouquet

# 7
  • Мнения: 429
Весел празник! Дано и твоите впечатления от клуба да бъдат положителни!  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 390
Приятно определено. Но не е много добре май да се поръчват топли неща, защото докато ги донесат изстиват. Ние имахме и пица, тя вървеше най-много, особено при възрастните Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 11 700
Не знам дали мнението ми ще е от полза ,понеже детето ми е по-голямо.
Преди 2 месеца празнувахме там 11 РД на сина ми,в залата за големи.Това беше едно от много малкото места в София,които побират 20+ деца.Нито аз,нито той си падаме по така актуалните напоследък боулинг клубове.
В крайна сметка бяха 17 деца и около 15 родители.Наистина е много широко /в залата за по-големи/,доволна съм от кетъринга и най-важното детето беше щастливо и доволно на празника си.
Беше си поръчал пиратско парти или сървайвър /не си спомням вече/.Децата не са скучали въобще,а ние можахме на спокойствие да се видим с гостите си,но все пак става въпрос и за по-големи деца.
На наши приятели детето много е харесало РД там и заявило,че там ще го отпразнува и сега на 1.03 сме пак там на РД,но пак в залата за по-големи.
Ако искаш след РД мога пак да споделя отзиви.
Залата за по-малки деца ми се струва тясна за родители.Но ако ще бъдете до 10 родители,мисля,че няма да е проблем.
Успех!

# 10
  • Мнения: 5 370
Али/Мели, ще се радвам да споделиш пак. На мене ми казаха, че се побират до 20 родители. А в цената влизат 15 възрастни, все пак.
Абе ставам все по-оптимист. Днес и на 100 грама сладки звъних, пижото иска торта-локомотив. Е, могат да я направят, естествено, срещу добра цена. Heart Eyes
Ама да ми е жив.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 700
Сигурно ще се поберат 20 родители,но вероятно ще им бъде по-тясно.Поне аз така си мисля понеже съм виждала помещението.Но Вие ще сте по-малко хора.
По спомени карам,наема за 2 часа на дете е 7 лева.Менюто с пица май беше 4.50 /това е минималнта цена за меню/.
Тортите са на Лагуна /не знам дали предлагат на други фирми/-3.50 парчето.Минимума май беше 10 парчета.
Вероятно в тази цена от 250 лева не се включва тематично парти.Но за разлика от други клубове мисля,че не те задължават да избираш парти.

# 12
  • Мнения: 5 370
Цената включва гледане на децата, менюта за малки и големи. Аз тортата я вземам само от 100 гр. сладки. А за възрастните....аз май бая възрастни имам. Близки на фамилията, които съм ДЛЪЖНА да уважа. Но ще видим .

# 13
  • Мнения: 429
В помещението за големите деца има сравнително голяма зала с маси за родителите, така че за тях там е по-просторно. В залата за малките - едно сепаре с четири маси, около които се събраха 20 човека /в нашия случай/. Тематичното парти не е задължително и не ти го предлагат настойчиво "уж по желание". Аз си избрах куклено представление, защото сред гостите имаше и по-големи деца и исках да им е интересно на всички. Струваше 90 лв, но не съжалявам, защото децата го харесаха.

# 14
  • Мнения: 480
Пъзел, онзи ден и аз направих резервация за там. Като допълнение на казаното от mi6onka - детските менюта включват и карнавални аксесоари (шапка, маска), по едно шоколадово яйце за всяко дете и сок. На мен четирите плата ми ги казаха като: 1 кг. панирани пилешки филенца, 1 кг. сиренца/кашкавалчета, 1 кг. соленки-панделки от бутер тесто и четвъртото можеш да избираш между вълчо плато и нещоси (не го разбрах). Торта можеш да си внесеш, което е чудесно (в другите клубове май не дават и ти слагат надценка на брой парче). Тези четирите плата според момичето стигали за до 12-15 възрастни (аз смятам да поръчам още едно, за всеки случай  newsm78).

Общи условия

Активация на акаунт