Коремна херния и бременност

  • 847
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
Здравейте,
Откриха ми коремна херния вчера и ми препоръчаха да нося колан (бандаж, както четох се нарича). Казаха ми да не се притеснявам, но аз все пак се тревожа как ще изкарам до края - още съм 23та седмица, ще мога ли да си гледам бебчето, колко най-рано след раждането мога да се оперирам и за хернията и т.н. Изобщо, всичко което е свързано.

Моля ако някой е минал през това или има индерктен опит да ми помогне с допълнителна информация. Благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Най-точен съвет можеш да получиш от специалист след консултация, преглед и т.н. Peace

# 2
  • Мнения: 1 419
Това е ясно - утре съм на преглед. Все пак ме интересуваше и споделен опит.

# 3
  • Мнения: 4 589
Хайде утре ще питам сестра ми. Те все пак правят такива операции в Токуда. Само ми се обади и ме подсети.

# 4
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте,
Откриха ми коремна херния вчера и ми препоръчаха да нося колан (бандаж, както четох се нарича). Казаха ми да не се притеснявам, но аз все пак се тревожа как ще изкарам до края - още съм 23та седмица, ще мога ли да си гледам бебчето, колко най-рано след раждането мога да се оперирам и за хернията и т.н. Изобщо, всичко което е свързано.

Моля ако някой е минал през това или има индерктен опит да ми помогне с допълнителна информация. Благодаря предварително  Hug
Аз си изкарах втората бременност така. Последния месец ме понаболяваше. След второто секцио хернията отново се появи. Преди две години я оперирах, в процеса на операцията обаче не ми поставиха платно, тъй като  съм нямала вътрешна ципа. Пълен ужас! ... и сега отново съм с херния... Бебчето естествено ще си гледаш, и количката ще трябва да си разнасяш, когато няма кой да ти помага. Според мен е най-добре да се подложиш на операция, ако имаш възможност да се щадиш.

Общи условия

Активация на акаунт