загубено обоняние

  • 5 176
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Някой може ли да ме посъветва как да си възвърна загубеното обоняние (вече месец)? Нямам усет за мирис, вкус........Проведох курс за лечение с АБ без резултат! Правих инхалации с лайка, но отново без ефект. Положението е нетърпимо...

# 1
  • Мнения: 1 149
Посъветва ли се с лекар?

# 2
  • Мнения: 4 414
а как го загуби и защо с АБ се пробва да го върнеш?
мъжът ми си върна обонянието като "страничен ефект" от лечение с хомеопатия.

# 3
  • Мнения: 3 376
На мен също ми се случи преди години,но след един припадък си бях ударила главата и така.После се възвърна от самосебе си.

Според мен трябва да разбереш в следствие на какво се е получило.Аз бих попитала в темата за ГНМ и бих се опитала да видя какъв е проблема,откъде се е получило или в следствие на какво.

# 4
  • Мнения: 4
Algаra, дай малко повече инфо какви са били съпътстващите събития - настинки? емоционални събития? значими промени?
Принципно - обонянието е специфичен център, който често лесно се повлиява, но кажи ти повече....

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз през живота си не си спомням някога да съм имала обоняние. Усещам едиствено миризмата на ацетон, като си навра носа в шишето, от разтояние не! Когато ям храната усещам вкусовите и качества, но не и дали мерише добре или не. Дори и детето като малко напрекъснато провервах памперса, защото просто не можех да усетя дали се е наакал или не и така може с чосове да си седи с пълен памперс. Незнам в следствие на какво се е получило това да нямам обоняние, но не ми пречи!

Общи условия

Активация на акаунт