Разширение на зеници

  • 812
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 980
Имам питане към хората, на които се е налагало да им разширяват зениците заради изследване на очите - как се чувствате след това? Разширяваха ми ги в петък вечерта, чувствах се повече от ужасно, споделих го и на лекарката, но тя каза, че е нормално. Абсолютно дезориентирана, много осезателно замайване, накъсване на речта, забравям си изреченията по средата....Лекарката ме предупреди, че ще има падане на кръвното, но вече втори ден ходя като пиян морков, постоянно ми се спи, замаяна съм и вече започвам да се чудя дали не съм свръхчувствителна към препарата, с който ми е правена манипулацията.... Най-ужасното беше, че през цялото време се чувствам така, сякаш се гледам отстрани...Усещането беше такова и преди упойката, но след нея, вече съвсем се почувствах зле...
Разширявали са ми зениците много пъти като дете, но никога не съм била в такова състояние...Някой имал ли е подобни оплаквания?

# 1
  • Мнения: 521
И на мен са ми ги разсширявали доста пъти,но такива оплаквания нямах.Просто много ме дразнеше светлината.

# 2
  • Мнения: 88
Замаянност да ,нормално е погледа ми беше размазан и всичкко виждах размазано ,но саммо в деня в който ми  разширяваха,на следващия  ден всичко си беше нормално!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 980
Благодаря за отговорите... Явно се е получила някаква свръхреакция към капките, които е използвала лекарката, а може и от упойката след това, или комбинацията и от двете.... Вече се чувствам по-добре, но бях така до вчера, което не ми се струваше особено нормално...

# 4
  • Мнения: 2 110
На мен ми се е налагало. Чувствах се ужасно ,но чисто психически! Такива проблеми като при теб не съм имала. Не знам дали да не попиташ лекуващият  ти лекар ?!

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а може и от упойката след това,

това пък защо?

Общи условия

Активация на акаунт