Топче под мишниците...

  • 14 506
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Някой имал ли е и каква е причината за появата му? newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Първият път се оказа лимфен възел,а втория топче гной.

# 2
  • Мнения: 4 496
Темата не е за тук.
Може би е лимфен възел. Отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 348
Мой познат има доста проблеми с това и при него е някакво подуване на лимфните възли. При жените най-добре е да се направи мамография или екография на гърдите за да се изключи нещо по сериозно.

# 4
  • Мнения: 148
Мой познат има доста проблеми с това и при него е някакво подуване на лимфните възли. При жените най-добре е да се направи мамография или екография на гърдите за да се изключи нещо по сериозно.
Да нямате предвид рак на гърдата?

# 5
  • Мнения: 2 229
Може да е подкожен косъм, но ако е това, би трябвало да си личи.

# 6
  • Мнения: 148
Може да е подкожен косъм, но ако е това, би трябвало да си личи.
Не, просто е много подуто...

# 7
  • Мнения: 348
Мишницата е деликатна зона. Може да е съвсем незначително и да е косъм или лимфен възел, но все пак би трябвало да идеш да те видят. Винаги препоръчват месечно да опипваш гърдите по едно и също време на цикъла, като започваш от мишницата. Не се плаши, но като имаш възможност иди.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 751
Върви на лекар! Може да е лимфен възел, някакво мастно образувание.. Дори и най-дребното нещо да е, хубаво е да те погледне лекар Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 311
При мен се оказа възпалена потна жлеза и я отстраниха с една лека операция,най-добре отиди на лекар не отлагай защото може да стане много по зле!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз, си направих подобно топче с кола маска. Вече няколко години не ми създава проблеми.
И на двете мишници ли го имаш? Боли ли? От кога е? Хубаво е да идеш на лекар, ама чак рак на гърдата...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз, си направих подобно топче с кола маска. Вече няколко години не ми създава проблеми.
И на двете мишници ли го имаш? Боли ли? От кога е? Хубаво е да идеш на лекар, ама чак рак на гърдата...
Аз си го направих с епилатора и така 10 години,но това лято се възпали доста и се наложи да го оперирам....и наистина може да е раково образубание така че непременно на лекар  Hug

# 12
  • Мнения: 3
Смятам., че е най-правилно да отидеш на лекар. Иначе тук само предположения ще чуеш. Outta Joint

# 13
  • Мнения: 431
Първият път се оказа лимфен възел,а втория топче гной.
Може ли да разкажеш по-подробно за втория случай?!
Аз тези дни си намерих едно такова... и беше загнояло  Shocked струва ми се, че е някакво врастнало косъмче; мажа се с ихтиол и се чудя дали ще мине така, или ще се наложи операция...  Shocked

# 14
  • Мнения: 1 567
Да нямате предвид рак на гърдата?

Дори и рак на гърдата да е, "хванат" на време, се води лечим...
И за да се избегнат излишните притеснения, посещение при лекар - мамолог...

Общи условия

Активация на акаунт