Момчешки бански за цялото тяло?!

  • 2 393
  • 28
  •   1
Отговори
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Гледам новата колекция на Некст с противоречиви чувства...
За това иде реч:
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/16/
Малко ми е странно момченце с "цял" бански, знам, че сърфистите и някои плувци са с такива, обаче...  Thinking
Знам, че така защитават раменцата и крачетата от изгаряне...
Бихте ли купили такива бански на сина си?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 613
да бих, въпреки че нямам син, а щерка  Laughing. В ларедут има такива модели. Единственото, което мен ме притеснява е, че като се намокри дълго ще съхне, трябва да имам повече от един такъв. Чудя се малко и дали ще му е конфортно на детето. Но иначе за някакви съображения, че не е удачно за момче, въобще не ми е минавало през ум.

# 2
  • Мнения: 15 379
Да, бих. Не виждам какво трябва да ме притеснява...

# 3
  • Мнения: 2
Ние ползвахме за нашето дете, миналото лято, беше на годинка, цялото лято бяхме на плажа, но банския беше даже по-дълъг от снимките, т.е още повече като сърфистки, покрива ръцете до китките и краката до глезените. Нашият беше от Mothercare, мисля защитава като фактор 40. Не запарваше.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 023
Много хора ги предпочитат, те уж поне са с ув защити и т.н... не всеки иска детето му да се препича на вече съмнително полезните слънчеви лъчи Simple Smile)))
Аз лично просто мажа подобаващо със слънцезащитен крам Simple Smile)))
и да доста бавно съхне и не бих го държала по такъв, вечно мокър и зъзнещ....

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 09:16 от Angel_Dust

# 5
  • Мнения: 1 763
Аз не бих, но синът ми е с матова и нечувствителна кожа и миналото лято плажното мляко го защитаваше перфектно, въобще нямаше и намек за изгаряне. Естествено, не сме стояли на плажа, когато слънцето е най-силно. Виждала съм момченца с такива бански и въобще не ми изглеждаше странно.

# 6
  • Мнения: 13 512
Eстествено,че е за предпочитане пред мазането с химикали. Дъщеря ми има няколко такива. Съхнат много бързо.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Бих и купувам само такива за дъщеря си от години, с УВ защита над 40.
Половинки бански и изобщо бански, които не й покриват повечето тяло, носи преди 10 и след 18 ч. на плажа.

# 8
  • Мнения: 5 255
Дъщеря ми има на Некст - препоръчвам  Peace
Поръчала съм още един цял екип с шапка  Wink

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
.... Съхнат много бързо.
Ето това ме интересуваше  Peace
А също така и слънцезащитата - изобщо не знаех за нея  Thinking
Синът ми е много бял, цяло лято го мажа обилно, той почти не почернява от кремове, шапки и очила  Laughing (въпреки че на някои снимки излиза като с приятно шоколадов тен  Sunglasses)
Май ще се ориентирам към тези бански...
Бях скептична, защото мислех, че трябва да взема два, да съхне единия докато носи другия и че е само мода...
Благодаря на всички за мненията   bouquet

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Е, аз лично гледам да има поне 2 чифта Simple Smile Бързо, бързо, но все пак си има време на съхнене.

# 11
  • София
  • Мнения: 423
Мисля,че точно такива бански скоро ще започнем да носим всички,до няколко години де.Поне за децата си можем да мислим по-от рано.Слънчевите лъчи не са съмнително полезни,а доказано вредни .Скоро четох,че дори за лосионите с УВ фактор не е доказано дали предпазват от наистина вредните лъчи.Пък и никой не се маже така както трябва,всички се мажем много тънко и така фактора пада.Иначе трябва шишенцето да стига за не повече от 5-6 намазвания,а всички знаем,че дори понякога ни остава и за другото лято.Даже има хора,които си го ползват.

# 12
  • Мнения: 13 512
Е, аз лично гледам да има поне 2 чифта Simple Smile Бързо, бързо, но все пак си има време на съхнене.
времето е колкото един цял бански на момиче. Материята е наистина бързосъхнеща А и дъщеря ми само плува с такъв. На плаж не ходи и лкато излезе от басейна, се преоблича. Но за плажа може би трябва още един, все пак е с ръкави, крачоли....голяма мокра площ се получава.

# 13
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не знаех, че има такива модели!

Определено мисля да му купя, когато проима нужда!  Party

# 14
  • Мнения: 1 426
не бих сложила такъв компрес на тялото му, като постоянно са във водата, предпочитам по кожа, да се калява, а не да го изнежвам, мажа с крем само ако има нужда. Слънцето е толкова вредно, че ако нямаше слънце щяхме да умрем, само че големите фармацефтични фирми продават тонове мазила основаващи се на тази теория. Да не е полезно да се изгаря кожата, затова има защити. Всичко умерено и дозирано е добре дошло за здравето на детето.

Общи условия

Активация на акаунт